Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg un big bag ] eşleşme 124 Ürünler.
1000kg Anti Statik Boşaltma Derecelendirilmemiş Toplu Çantalar Özelleştirilmiş Alt
| Alt Seçenek (Deşarj): | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Yükleme Ağırlığı: | 500-3000kg |
| Ürün adı: | %100 bakire pp |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
ADR RID ve IMDG Taşımacılığı için PP FIBC kaplı ve kaplanmamış 1 tonluk torbalar
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
Antistatik Çantalar 10^4-10^6 Ohm/sq Özel Boyut Mükemmel Aşınma Direnci
| Boyut: | Büyük |
|---|---|
| UV direnci: | Harika |
| Aşınmaya Karşı Direnç: | Harika |
Dairesel / Borulu Yarım Çapraz Köşe PP Dokuma Big Bag FIBC Süper Çuval
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| sertifika: | SGS/CPTC |
| Kapasite: | 2200 pound |
Kimyasal Toz İçin BM Sertifikası 1000Kg Büyük FIBC Çanta Baffle Çanta Ambalajı
| Boy: | 90*90*110 veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Yazdır: | ile veya hayır |
| yükleme ağırlığı: | 500-3000kg |
2 Ton Polipropilen Havalandırmalı Nefes Alabilir Bölme Toplu Çanta Kimyasal / UV Dirençli
| Yüzey direnci: | 10^4-10^6 Ohm/sq |
|---|---|
| Dikiş Gücü: | çift dikiş |
| Boyut: | Büyük |
1 Ton UN FIBC U - Panel Duffle Üst Virgin PP Dokuma Büyük Fibc Dökme Çanta
| Ürün adı: | 1 tonluk U panel çanta |
|---|---|
| Döngüler: | No input file specified. |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Beyaz PP Dokuma Büyük Çanta FIBC Süper Çuval Toplu Çanta 35 `` X 35 '' X 47 ''
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
Özelleştirilmiş 1000kg Anti Statik Çantalar Aşınmaya Dirençli 0,5S'den Az Statik Çürüme
| Statik Çürüme: | 0,5 Saniyeden Az |
|---|---|
| Malzeme: | İletken Kumaş |
| UV direnci: | Harika |

