Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg un big bag ] eşleşme 124 Ürünler.
FIBC Plastik Polipropilen 1.5 Ton Pp Dokuma Büyük Çantalar 1000KG Süper Çuvallar Jumbo Çanta
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Yazdır: | ile veya hayır |
| Kapasite: | 3000 pound |
FIBC Plastik Polipropilen 1.2 Ton Pp Dokuma Büyük Çantalar 1000KG Jumbo Çanta kimyasalı
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Yazdır: | ile veya hayır |
| Kapasite: | 3000 pound |
Çimento için Büyük Dökme Pp Çuval 1000kg FIBC Jumbo Çanta
| Alt seçenek (boşaltma): | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| yükleme ağırlığı: | 500-3000kg |
| Ürün adı: | %100 Bakire PP |
35x35 Big Bag FIBC Ideal for IMDG Shipping Requirements
| Toz geçirmez: | - Evet. |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| UV koruması: | - Evet. |
Toplu malzeme depolaması için özelleştirilebilir ve dayanıklı büyük torba FIBC
| Toz geçirmez: | - Evet. |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| UV koruması: | - Evet. |
SGS Sertifikalı Polipropilen Un Fibc Torbaları 3000KG
| Boy: | 90*90*110 veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Yazdır: | ile veya hayır |
| Yükleme Ağırlığı: | 500-3000kg |
Anti-Statik Kum Çimento Dökme PP Dokuma Big Bag 4 Çapraz Köşe Döngü
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
100% New Virgin PP Woven Big Bag, Jumbo Bag FIBC for Cement, Lime, Salt, Iron Ore, Silica
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
1000KG TİP C FIBC Plastik Su Geçirmez Büyük Dökme Çantalar
| Kapasite: | 1000kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
2000kgs Havalandırmalı Çok Fonksiyonlu UN Baskılı Büyük Çanta
| Malzeme: | %100 bakire pp |
|---|---|
| Ürün adı: | BM sertifikasına sahip büyük çanta |
| güvenlik oranı: | 6:1 |

