Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg un big bag ] eşleşme 124 Ürünler.
4 Mil Big Bag FIBC for Bulk Loading and Anti Sifting Requirements
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Color: | White |
| Moisture Proof: | Yes |
Kimyasal Dirençli ve Suya Dirençli Gübre İletken Big Bag
| Suya Dayanıklılık: | İyi |
|---|---|
| Renk: | siyah |
| yırtılma gücü: | Harika |
Çok iyi UV direnci ve korozyon direnci olan özel iletken büyük torba
| Surface Resistance: | 10^4-10^6 Ohm/sq |
|---|---|
| Material: | Conductive Fabric |
| Stitch Strength: | Double Stitch |
1000kg Kapasiteli Jumbo Kare Alt Big Bag FIBC, yarım çapraz köşeli
| Yazdır: | bir panelde en fazla üç renk |
|---|---|
| kapasite: | 1000kg |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
Statik Bozulması 0,5 Saniyeden Az Olan Soğuğa Dayanıklı İletken Big Bag
| Aşınmaya Karşı Direnç: | Harika |
|---|---|
| yırtılma gücü: | Harika |
| Kimyasal Direnç: | Harika |
Mükemmel kimyasal direnci olan Siyah İletilebilir Büyük Torba
| Resistance to UV: | Excellent |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Tear Strength: | Excellent |
Işınlayıcı kumaş ve yüzey direnci ile siyah büyük iletken torba
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| UV direnci: | Harika. |
| Malzeme: | İletken Kumaş |
UN bir Tonluk toplu çanta tehlikeli mal ambalaj, bir ton kum büyük çanta
| Kapasite: | 2200lbs |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 6: 1 |
| Sertifika: | SGS / CPTC |
1000kg Yük Kapasiteli ve Tek Kullanımlık Ceset Torbası için Çapraz Köşe Halkaları
| Yük kapasitesi: | 1000kg |
|---|---|
| Kullanımı: | Taşımacılık/Depolama |
| Statik Koruma: | - Evet. |
1000kg Capacity Un Certified Bulk Bags with Anti Static 6mil Material
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Un Certification: | UN Certified |
| Material: | Polypropylene |

