Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg un big bag ] eşleşme 124 Ürünler.
Bulk Bag in 1000kg UN Big Bag made of CROHMIQ fabric for bulk transport and packaging
| Un Certification: | UN Certified |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Load Capacity: | 1000kg |
Dökme Yük Torbası (Big Bag) 1000kg, Üstten Dolum Ağzı ve Statik Korumalı
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Stitching: | Double Chain |
1000kg Load Capacity UN Big Bag 6mil Thickness Durable Packaging
| Type: | Circular |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Load Capacity: | 1000kg |
Çift zincir dikişli ve antistatik kaplamalı 1000kg UN Big Bag
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Filling Spout: | Duffle Top |
One Ton Bulk Bag with CROHMIQ Fabric High-Efficiency UN Big Bag
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Load Capacity: | 1000kg |
Birleşmiş Milletler Büyük Çanta Tek Durak Varış Yeriniz ve Ucuz Toplu Paketleme Çözümleri
| Türü: | Dairesel |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.5kg |
| Yük kapasitesi: | 1000kg |
Güvenli nakliye için 1000 kg yük kapasitesi ile statik karşıt kaplama ve çapraz köşeli döngüler
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
Mavi Halkalı Renkli Dolum Ağızlı ve Çift Zincir Dikişli UN Büyük Boy FIBC Big Bag
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Top: | Filling Spout |
Güvenli Taşıma için Çift Zincir Dikişli Mavi Döngü Renkli ve Dolum Ağızlı UN Büyük Çuval
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Static Protection: | Yes |
UN Büyük Çantası Duffle Top Spout 1000kg Kapasite Mavi Döngüler
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000kg |
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |

