Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 500kg fibc jumbo bags ] eşleşme 36 Ürünler.
2 kaldırma döngüsü ve 500-2500 kg kaldırma kapasitesi olan uzun ömürlü polipropilenden yapılmış büyük poşet FIBC
| MOQ: | 500pcs |
|---|---|
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
| Lifting Capacity: | 500-2500kg |
2500 LBS Big Bag FIBC Heavy-Duty Solution for Large-Scale Material Packaging
| Ağırlık: | 1.5kg |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| En İyi Seçenek: | Doldurma musluğu |
1000kg 2200lbs Ağır Hizmet Big Bag Jumbo FIBC Ton Çantalar
| inşaat: | Dairesel |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs ila 3000lbs |
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
Kuru yanıcı ürünler için 500 KG TİP C grovenble iletken büyük bölme çanta
| Kapasite: | 500kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| Sertifika: | NEL / SGS |
4400lbs Mavi Fibc Anti-Statik Toplu Paket Çantaları Paketleme için Kalıcı Çözüm
| UV koruması: | - Evet. |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yerleşilemez Anti Sift Anti Statik Toplu Toplu Çantalar |
| Boyut: | 35x35x50 inç |
1000kg Un Sertifikalı Toplu Çanta Dokuma PP Lamine Kumaş
| Malzeme: | dokuma PP |
|---|---|
| Ürün adı: | BM sertifikasına sahip büyük çanta |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
1500kg PP Jumbo Fibc 4 Döngü Sertifikasız Toplu Çantalar
| Kapasite: | 600kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
1 Ton Havalandırmalı Fibc Torbalar Topraksız Süper Çuval
| Ürün adı: | topraklanmamış büyük çanta |
|---|---|
| Malzeme: | antistatik PP kumaş |
| Yetenek: | antistatik |
1000kg PP Dokuma Süper Çuval Toplu Çanta Özel Logo
| Ürün adı: | topraklı iletken big bag |
|---|---|
| Yetenek: | antistatik |
| Malzeme: | antistatik PP kumaş |
Özel Havalandırmalı Toplu Çantalar, Yakacak Odun Ambalajı için PP Dokuma Çanta
| Ürün adı: | Upanel çantası |
|---|---|
| Alt Boyut: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", |
| Renk: | Beyaz, mavi, |

