Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 500kg fibc jumbo bags ] eşleşme 36 Ürünler.
3000lbs Big Bag FIBC UV Stabilization for Safe and Secure Transportation
| Kullanımı: | Toplu malzemelerin taşınması ve depolanması |
|---|---|
| Güvenlik faktörü: | 5:1 |
| özelleştirilebilir: | - Evet. |
UN Certified Jumbo Big Bag FIBC for Easy Loading and Unloading
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| özelleştirilebilir: | - Evet. |
| UV koruması: | - Evet. |
SGS Approved Jumbo Bulk Bags for Heavy Load Capacity and Durability
| Güvenlik faktörü: | 5:1 |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Malzeme: | polipropilen |
4 Mil UV Stabilization 6OZ Big Bag FIBC Durable Solution for Industrial Packaging
| UV koruması: | - Evet. |
|---|---|
| Neme dayanıklı: | - Evet. |
| Toz geçirmez: | - Evet. |
Anti Static Baffle Bag The Perfect Packaging Solution for Your Business Needs
| toz geçirmez: | - Evet. |
|---|---|
| Boyut: | Özel |
| bölmek: | - Evet. |
6mil Thickness Ventilated Bulk Bags with UV Stabilization
| Dust Proof: | Yes |
|---|---|
| Top Option: | Filling spout |
| Color: | White |
Konteyner Büyük Toplu Jumbo Fibc Çantalar 1 Ton 1.5 Ton 2 Ton 38 * 38 * 50 "taşımak için
| inşaat: | Dairesel |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs ila 3000lbs |
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
Aşınmaya Dirençli Gübre İletken UV Dayanımlı Big Bag
| Malzeme: | İletken Kumaş |
|---|---|
| Statik Çürüme: | 0,5 Saniyeden Az |
| Suya Dayanıklılık: | İyi |
Naylon Dokuma Kaldırma ile Konteyner Büyük Toplu Jumbo Fibc Çantalar 1 Ton 1.5 Ton 2 Ton
| inşaat: | Dairesel |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs ila 3000lbs |
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
4 Lifting Loops Jumbo Bag for Filling and Easy Lifting Demands
| Lifting Capacity: | 500-2500kg |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Coating: | UV Resistant |

