Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1 tonne large bulk bags ] eşleşme 17 Ürünler.
1 Tonluk Anti-Statik Büyük Toplu Çantalar 500KG Kapasiteli
| BOYUT: | 6 OZ |
|---|---|
| UV koruması: | Evet |
| Malzeme: | PP |
UV Stabilization 1 Tonne FIBC Bulk Bag for Pharmaceutical Products
| Malzeme: | polipropilen |
|---|---|
| özelleştirilebilir: | - Evet. |
| Neme dayanıklı: | - Evet. |
Endüstriyel için 1 Tonluk Eleme Önleyici Konteyner Astar Çantaları 6mil Suya Dayanıklı Kargo Çantaları
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| UV koruması: | Evet |
| Özellik: | Su geçirmez, Geri Dönüştürülebilir, Eleme Önleyici |
Toplu Taşıma ve Depolama için 1 Tonluk PP Big Bag FIBC
| Tip: | büyük çanta |
|---|---|
| Malzeme: | FIBC |
| Tedavi: | uv işlenmiş |
Beyaz 1 Tonluk Torbalar Toz Geçirmez Evet Baskılı Veya UV İşlemli
| yeniden kullanılabilir: | - Evet. |
|---|---|
| Su geçirmez: | - Evet. |
| Tedavi: | uv işlenmiş |
Anti Sifting Un Certified Bulk Bags for Heavy Duty Transport Solutions
| Neme dayanıklı: | - Evet. |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.5kg |
| özelleştirilebilir: | - Evet. |
ADR RID ve IMDG Taşımacılığı için PP FIBC kaplı ve kaplanmamış 1 tonluk torbalar
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
Polipropilen OF Endüstriyel ambalaj Büyük çapraz köşe 1 Ton Çanta
| renk: | gri |
|---|---|
| kapasite: | 2200 libre |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
UN Bir Tonluk Dökme Çanta Tehlikeli Madde Paketleme Bir Tonluk Kum Big Bag
| Kapasite: | 2200 pound |
|---|---|
| Güvenlik Oranı: | 6:1 |
| sertifika: | SGS/CPTC |
UN bir Tonluk toplu çanta tehlikeli mal ambalaj, bir ton kum büyük çanta
| Kapasite: | 2200lbs |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 6: 1 |
| Sertifika: | SGS / CPTC |

