Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg anti static bags ] eşleşme 91 Ürünler.
Bir Ton Toplu Çanta, 1000kg anti statik dökme çanta OF CROHMIQ kumaş
| Malzeme: | CROHMIQ kumaşı |
|---|---|
| Ürün adı: | anti statik çanta |
| Renk: | CROHMIQ mavi veya beyaz |
Güvenli nakliye için 1000 kg yük kapasitesi ile statik karşıt kaplama ve çapraz köşeli döngüler
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
Bulk Bag in 1000kg UN Big Bag made of CROHMIQ fabric for bulk transport and packaging
| Un Certification: | UN Certified |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Load Capacity: | 1000kg |
Antistatik UN Büyük Çuval (Duffle Üst Ağızlı) 1000kg Kapasiteli
| Coating: | Anti-static |
|---|---|
| Baffle: | Yes |
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
Çift zincir dikişli ve antistatik kaplamalı 1000kg UN Big Bag
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Filling Spout: | Duffle Top |
Mavi Halkalı Beyaz Antistatik UN Big Bag 1000kg Kapasiteli
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
|---|---|
| Color: | White |
| Static Protection: | Yes |
Antistatik Kaplamalı UN Big Bag ile Taşımacılık ve Depolama Kolaylığı, Logolu Özel Baskı
| Kaplama: | Anti-statik |
|---|---|
| Kullanımı: | Taşımacılık/Depolama |
| Logo: | Özelleştirilmiş Logo Baskısını Kabul Edin |
1000 kg Anti statik Endüstriyel Toplu Çanta CROHMIQ mavi / beyaz depolama kimyasal toz için
| Ürün adı: | D tipi enerji tüketen torba |
|---|---|
| Malzeme: | CROHMIQ kumaşı |
| Renk: | Mavi / Beyaz |
1000kg Capacity Un Certified Bulk Bags with Anti Static 6mil Material
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Un Certification: | UN Certified |
| Material: | Polypropylene |
Dökme Yük Torbası (Big Bag) 1000kg, Üstten Dolum Ağzı ve Statik Korumalı
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Stitching: | Double Chain |

