Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg big bulk bags ] eşleşme 179 Ürünler.
1000KG Anti Statik U Panel Granül İletken Big Bag
| Kapasite: | 1000KG |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| sertifika: | NEL / SGS |
Kimyasal Dirençli İletken Big Bag Soğuğa Karşı İyi Dirençli
| Korozyona karşı direnç: | UV |
|---|---|
| Soğuğa Direnç: | İyi |
| Malzeme: | İletken Kumaş |
Gıda Sınıfı FIBC 1000kg SWL, 2 Kaldırma Halkası ve UV İşlemli
| Özellik: | Gıda sınıfı |
|---|---|
| UV tedavisi: | standart ASTM G 154-00 |
| Alt Seçenek: | Deşarj Borusu, Düz Tabanlı, Konik Tabanlı |
Şeffaf PE Nakliye Konteyner Gömlekleri Form Fit Liner, 1000kgs Yükleme
| Malzeme: | LLDPE + LDPE |
|---|---|
| İnşaat: | form fit, tüp astar |
| Adı: | Form fit PE büyük torba astarı |
İyi Soğuğa Dayanıklılık İyi Su Direncine Sahip Özelleştirilmiş İletken Big Bag
| yırtılma gücü: | Harika |
|---|---|
| Korozyona karşı direnç: | UV |
| Kimyasal Direnç: | Harika |
Anti-Statik PP Dokuma TİP C İletken Büyük Çanta 4 Panel Çapraz Köşe Döngüler
| Kapasite: | 1000kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
Toz Ambalaj için Bir Ton Sift Prova TYPE C PP İletken Big Bag
| Kapasite: | 1000kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| Sertifika: | NEL / SGS |
Statik Bozulması 0,5 Saniyeden Az Olan Soğuğa Dayanıklı İletken Big Bag
| Aşınmaya Karşı Direnç: | Harika |
|---|---|
| yırtılma gücü: | Harika |
| Kimyasal Direnç: | Harika |
SGS Sertifikalı Polipropilen Un Fibc Torbaları 3000KG
| Boy: | 90*90*110 veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Yazdır: | ile veya hayır |
| Yükleme Ağırlığı: | 500-3000kg |
FIBC% 100 Saf Pp Malzeme Ton Çanta, Bölmeli Jumbo Plastik Çanta
| Renk: | beyaz, |
|---|---|
| Malzeme: | PP |
| İnşaat: | Upanel |

