Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg pp jumbo bags ] eşleşme 82 Ürünler.
Kimyasallara karşı dirençli anti-statik toplu torbalar, 1000 kg kapasiteli bir defter tasarımı ile
| Doldurma tarzı: | Üstü açık |
|---|---|
| Malzeme: | polipropilen |
| Serbest bırakma tarzı: | Düz taban |
Ungroundable Anti Static Bulk Bags for 500kg Material Handling
| Bulk Bags: | Yes |
|---|---|
| Reusable: | Yes |
| Dust Proof: | Yes |
1 Ton Havalandırmalı Fibc Torbalar Topraksız Süper Çuval
| Ürün adı: | topraklanmamış büyük çanta |
|---|---|
| Malzeme: | antistatik PP kumaş |
| Yetenek: | antistatik |
FIBC% 100 Saf Pp Malzeme Ton Çanta, Bölmeli Jumbo Plastik Çanta
| Renk: | beyaz, |
|---|---|
| Malzeme: | PP |
| İnşaat: | Upanel |
ADR Virgin PP Dokuma UN Big Bag, U Panel Fibc Big Bag
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| kapasite: | 1000kg |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
Beyaz Siyah Gri Dokuma Big Bag FIBC Yenilikçi Tübüler Gövde Tasarımı
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
Neme Dayanıklı Katlanabilir Büyük Çanta Mineral için FIBC PP Dairesel Toplu Çanta
| Yazdır: | bir panelde en fazla üç renk |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg-2000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
Yarım Çapraz Köşe 1T Üstü Açık UN Sertifikalı Fibc Dökme Torbalar
| Malzeme: | polipropilen |
|---|---|
| tasarlamak: | Üstü açık |
| Kapasite: | 1000kg (1 ton) |
İyi Soğuk Direnci ile 1000kg Antistatik Çanta Özel Boyut
| Kimyasal Direnç: | Harika |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Statik Çürüme: | 0,5 Saniyeden Az |
İletken Kumaş Antistatik Çantalar 1000kg Kimyasallara Karşı Mükemmel Direnç
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | İletken Kumaş |
| Kimyasal Direnç: | Harika |

