Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 4 panel fibc bulk bag ] eşleşme 210 Ürünler.
4 Döngü BM Sertifikalı 600kg Pp Fibc Torbaları Düz Dipli
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| kapasite: | 600kg |
| güvenlik oranı: | 6:1 |
100% New Virgin PP Woven Big Bag, Jumbo Bag FIBC for Cement, Lime, Salt, Iron Ore, Silica
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
UV Stabilizasyonlu Beyaz / Siyah PP 1 Ton Jumbo Çanta 90x90x120cm
| Ürün adı: | Upanel çantası |
|---|---|
| Alt Boyut: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", |
| Renk: | beyaz, mavi, siyah |
Pirinç / un için Beyaz Gıda Sınıfı endüstriyel Big Bags FIBC Dört panel
| Ürün adı: | gıda sınıfı büyük çanta |
|---|---|
| UV standardı: | ASTM G 154-00 |
| Renk: | Beyaz |
Gıda Sınıfı Büyük polipropilen Esnek Ara Dökme Konteynerler FIBC
| sertifika: | SGS/CPTC |
|---|---|
| Ürün adı: | Gıda sınıfı büyük çanta |
| Renk: | Beyaz |
Anti-statik astar UV ile Jumbo Çanta 1000kg Gıda Sınıfı FIBC
| renk: | Beyaz |
|---|---|
| Ürün adı: | Gıda sınıfı büyük çanta |
| sertifika: | SGS/CPTC |
Büyük PP polipropilen 3000lbs beyaz Gıda Sınıfı FIBC / 1 ton torba
| kapasite: | 4400 lbs'ye kadar |
|---|---|
| Ürün adı: | Gıda sınıfı büyük çanta |
| sertifika: | SGS/CPTC |
Gıda endüstrisi için işlenmiş polipropilen Big Bag Gıda Sınıfı FIBC UV
| güvenlik oranı: | 5:1 |
|---|---|
| Ürün adı: | Gıda sınıfı büyük çanta |
| malzeme: | %100 bakire PP |
Özel Unlar Gıda Sınıfı FIBC U -% 100 Virgin PP Malzemeli Panel
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
|---|---|
| Kapasite: | 750kg |
| Malzeme: | % 100 bakire pp |

