Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 500kg anti static bulk bags conductive ] eşleşme 34 Ürünler.
1000Kg Dökme Ürünler İçin Özel Boyutlu Büyük Dokuma Jumbo Toplu Çanta Süper Çuval FIBC
| Ürün adı: | 1 ton U-paneli çanta |
|---|---|
| döngüler: | köşe döngüleri |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
3300lbs Anti Statik Polipropilen PP Kumaş Beyaz Renk İletken Jumbo Çanta
| kapasite: | 3300 libre |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
Tehlikeli Yanıcı Tozlar İçin Groundable Olmayan İletken Big Bag 500kg
| Ürün adı: | topraklanmamış büyük çanta |
|---|---|
| Malzeme: | anti-statik pp kumaş |
| Yeteneği: | Anti-statik |
Toplu Mal Ambalajında Üstü Büyük FIBC Toplu Çanta, 500kg- 3000kg SWL
| Ürün adı: | Upanel çantası |
|---|---|
| Alt Boyut: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", 40 * 40" |
| Renk: | siyah, beyaz, mavi, |
3000lbs Big Bag FIBC UV Stabilization for Safe and Secure Transportation
| Kullanımı: | Toplu malzemelerin taşınması ve depolanması |
|---|---|
| Güvenlik faktörü: | 5:1 |
| özelleştirilebilir: | - Evet. |
UV Stabilizasyonlu Beyaz / Siyah PP 1 Ton Jumbo Çanta 90x90x120cm
| Ürün adı: | Upanel çantası |
|---|---|
| Alt Boyut: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", |
| Renk: | beyaz, mavi, siyah |
Baffle Büyük Yerden Tasarruflu Çanta Bulk Liner Toplu Çanta Kullanılmış FIBC Jumbo Çanta Polipropilen
| Kullanım: | Tahıl Tarım Buğday Pirinç |
|---|---|
| Renk: | SGS/CPTC |
| Malzeme: | polipropilen |
Kuru yanıcı ürünler için 500 KG TİP C grovenble iletken büyük bölme çanta
| Kapasite: | 500kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| Sertifika: | NEL / SGS |
1 Ton Havalandırmalı Fibc Torbalar Topraksız Süper Çuval
| Ürün adı: | topraklanmamış büyük çanta |
|---|---|
| Malzeme: | antistatik PP kumaş |
| Yetenek: | antistatik |
Kimyasal Paket için İletken Fibc Toplu Büyük Jumbo Antistatik Torbalar 1000kg 1200kg
| Yükleme Ağırlığı: | 2Ton |
|---|---|
| Alt seçenek (deşarj): | Düz taban |
| Malzeme: | antistatik PP kumaş |

