Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 500kg pp bulk bags ] eşleşme 46 Ürünler.
Sanayi Suya Dayanıklı Pp Plastik Dokuma Jumbo Çanta 500kg 1000kg FIBC Big Bag Dolum
| Döngü: | 4 Döngü Güçlü Dayanıklı |
|---|---|
| Malzeme: | PP |
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
Kuru yanıcı ürünler için 500 KG TİP C grovenble iletken büyük bölme çanta
| Kapasite: | 500kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| Sertifika: | NEL / SGS |
500-2500kg Lifting Capacity Bulk Bag with Liner High Capacity and Durability
| Liner Material: | PE/PP |
|---|---|
| Coating: | UV Resistant |
| Color: | White, Blue, Green, Etc. |
Kimyasal Paket için İletken Fibc Toplu Büyük Jumbo Antistatik Torbalar 1000kg 1200kg
| Yükleme Ağırlığı: | 2Ton |
|---|---|
| Alt seçenek (deşarj): | Düz taban |
| Malzeme: | antistatik PP kumaş |
Konteyner Büyük Toplu Jumbo Fibc Çantalar 1 Ton 1.5 Ton 2 Ton 38 * 38 * 50 "taşımak için
| inşaat: | Dairesel |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs ila 3000lbs |
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
3300lbs Anti Statik Polipropilen PP Kumaş Beyaz Renk İletken Jumbo Çanta
| kapasite: | 3300 libre |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
Naylon Dokuma Kaldırma ile Konteyner Büyük Toplu Jumbo Fibc Çantalar 1 Ton 1.5 Ton 2 Ton
| inşaat: | Dairesel |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs ila 3000lbs |
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
Baffle Antistatic Bag for 500kg Anti Sift Protection
| Size: | Customizable |
|---|---|
| Dust Proof: | Yes |
| Uv Protection: | Yes |
Anti Static Jumbo Bags The Ultimate Protection for Bulk Material Handling Needs
| UV Dayanımlı: | - Evet. |
|---|---|
| Boyut: | 35 x 35 x 35 inç |
| Kaplama: | kaplamasız |
Aşınmaya Dirençli Gübre İletken UV Dayanımlı Big Bag
| Malzeme: | İletken Kumaş |
|---|---|
| Statik Çürüme: | 0,5 Saniyeden Az |
| Suya Dayanıklılık: | İyi |

