Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 500kg ventilated bulk bags ] eşleşme 14 Ürünler.
500KG Topraklanabilir Jumbo Havalandırmalı Toplu Çantalar Üstü Açık Anti Statik
| Kapasite: | 500KG |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| sertifika: | NEL / SGS |
6mil Thickness Ventilated Bulk Bags with UV Stabilization
| Dust Proof: | Yes |
|---|---|
| Top Option: | Filling spout |
| Color: | White |
Özel Havalandırmalı Toplu Çantalar, Yakacak Odun Ambalajı için PP Dokuma Çanta
| Ürün adı: | Upanel çantası |
|---|---|
| Alt Boyut: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", |
| Renk: | Beyaz, mavi, |
Toplu Paketleme Çözümleri için 500KG 6OZ PP Büyük Toplu Çantalar
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Ağırlık: | 6 OZ |
| Malzeme: | %100 bakir PP, UN işlemi görmüş |
1 Tonluk Anti-Statik Büyük Toplu Çantalar 500KG Kapasiteli
| BOYUT: | 6 OZ |
|---|---|
| UV koruması: | Evet |
| Malzeme: | PP |
1 Ton Virgin PP Havalandırmalı Fibc Büyük Dökme Çantalar
| Ürün adı: | BM büyük çanta |
|---|---|
| Malzeme: | %100 bakire pp |
| UV tedavisi: | standart ASTM G 154-00 |
SGS Approved Jumbo Bulk Bags for Heavy Load Capacity and Durability
| Güvenlik faktörü: | 5:1 |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Malzeme: | polipropilen |
1 Ton Havalandırmalı Fibc Torbalar Topraksız Süper Çuval
| Ürün adı: | topraklanmamış büyük çanta |
|---|---|
| Malzeme: | antistatik PP kumaş |
| Yetenek: | antistatik |
Baffle Büyük Yerden Tasarruflu Çanta Bulk Liner Toplu Çanta Kullanılmış FIBC Jumbo Çanta Polipropilen
| Kullanım: | Tahıl Tarım Buğday Pirinç |
|---|---|
| Renk: | SGS/CPTC |
| Malzeme: | polipropilen |
2500 LBS Big Bag FIBC Heavy-Duty Solution for Large-Scale Material Packaging
| Ağırlık: | 1.5kg |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| En İyi Seçenek: | Doldurma musluğu |

