Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ anti sift type d jumbo bags ] eşleşme 17 Ürünler.
Özelleştirilmiş Mısır unları / Pirinç U-panel Gıda Sınıfı Toplu Çantalar Süper Çuvallar
| güvenlik oranı: | 5:1 |
|---|---|
| kapasite: | 750kg |
| malzeme: | %100 bakire PP |
Uzun U-Panel Big Bag FIBC, UV İşlemli Çimento Polipropilen Jumbo Torbalar
| Ürün adı: | u paneli çanta |
|---|---|
| Tedavi: | uv işlenmiş |
| Renk: | Beyaz |
4 Kaldırma UV ile İki Döngü Mavi Gıda Sınıfı FIBC Dairesel FIBC Çanta Tedavi
| Renk: | mavi |
|---|---|
| Ürün adı: | İki looplu dairesel FIBC |
| Sertifika: | SGS / CPTC |
Topraklı PP FIBC İletken Big Bag Toplu Saklama Torbaları Beyaz 2205lbs
| Sertifika: | NEL / SGS |
|---|---|
| Yeteneği: | anti-statik eleme |
| Malzeme: | anti-statik pp kumaş |
Özel Unlar Gıda Sınıfı FIBC U -% 100 Virgin PP Malzemeli Panel
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
|---|---|
| Kapasite: | 750kg |
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
Bej Dairesel 1 ton Gıda Sınıfı FIBC, iki muamele UV ile işlenmiş
| renk: | Beyaz |
|---|---|
| Ürün adı: | Gıda sınıfı büyük çanta |
| sertifika: | SGS/CPTC |
Food Grade IBC Bulk Bags with SGS Certification and 2500 LBS Capacity
| Güvenlik faktörü: | 5:1 |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.5kg |
| Alt Seçenek: | boşaltma musluğu |

