Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ anti static coating fibc bulk bag ] eşleşme 120 Ürünler.
Güvenli ağır yük taşımacılığı için anti-statik kaplama ve çift zincir dikişli 1000 kg kapasiteli BM Büyük Çanta
| Loop Color: | Blue |
|---|---|
| Stitching: | Double Chain |
| Coating: | Anti-static |
1000 kg Kapasite Büyük Paket Anti-Statik Kaplama ve Çift Zincir Dikişli Büyük Paket
| Filling Spout: | Duffle Top |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
UN Big Bag FIBC Bulk Bag, 1000 kg yük kapasitesi anti-statik kaplama ve güvenli nakliye için 4 köşeli döngü
| Color: | White |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Load Capacity: | 1000kg |
Güvenli nakliye için 1000 kg yük kapasitesi ile statik karşıt kaplama ve çapraz köşeli döngüler
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
Beyaz UN Büyük Çuval FIBC Dökme Çuval, Antistatik Kaplamalı, 1000kg Taşıma Kapasiteli ve Ağır Hizmet Taşımacılığı için Çapraz Köşe Halkalı
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
|---|---|
| Color: | White |
| Usage: | Transportation/Storage |
1000kg Yük Kapasiteli, Antistatik Kaplamalı ve Güvenli Taşıma İçin Çapraz Köşe Halkalı UN Big Bag FIBC
| Loop Color: | Blue |
|---|---|
| Baffle: | Yes |
| Filling Spout: | Duffle Top |
Güvenli nakliye için mavi döngü rengi anti-statik kaplama ve 1000 kg yük kapasitesi ile BM Büyük Çanta
| Baffle: | Yes |
|---|---|
| Loop Color: | Blue |
| Coating: | Anti-static |
Mavi Halkalı Renkli Dolum Ağızlı ve Çift Zincir Dikişli UN Büyük Boy FIBC Big Bag
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Top: | Filling Spout |
Anti-Statik Kum Çimento Dökme PP Dokuma Big Bag 4 Çapraz Köşe Döngü
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
U Panel Endüstriyel PP Toplu Çanta FIBC Çapraz Köşe Döngüler ile Toplu Çanta Büyük Çanta
| Ürün adı: | paneli çanta |
|---|---|
| Alt boyut: | 35*35'', 39*39'',41*41'' |
| Renk: | SGS/CPTC |

