Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ cross corner loops un big bag ] eşleşme 96 Ürünler.
Jumbo Gıda Sınıfı FIBC Çapraz Köşe Büyük Toplu İletken Çimento Çantası
| malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| kapasite: | 2205 libre |
FIBC Çapraz Köşe İletken Torba Çimento Torbası 3000 LBS Özel Tasarım
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205lbs |
Kimyasallar Yeni PP Malzeme Big Bag FIBC Ton Toplu Çanta 2205lbs
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
1000kg Köşe Döngüler İçin Esnek Ara Dökme Konteynerler U Panel Gövdesi
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
Tarım Ürünlerini Paketlemek İçin Üst Çevreli Üstü Açık Beyaz Jumbo Çantalar
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
Blue Eleme - Prova Big Bag FIBC PP Dokuma Dairesel Kare Tabanlı Jumbo Torbalar
| Yazdır: | bir panelde en fazla üç renk |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
UV Stabilization 1 Tonne FIBC Bulk Bag for Pharmaceutical Products
| Malzeme: | polipropilen |
|---|---|
| özelleştirilebilir: | - Evet. |
| Neme dayanıklı: | - Evet. |
SGS Approved Jumbo Bulk Bags for Heavy Load Capacity and Durability
| Güvenlik faktörü: | 5:1 |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Malzeme: | polipropilen |
1 Ton Virgin PP Havalandırmalı Fibc Büyük Dökme Çantalar
| Ürün adı: | BM büyük çanta |
|---|---|
| Malzeme: | %100 bakire pp |
| UV tedavisi: | standart ASTM G 154-00 |
CPTC Tam Üstü Açık 500KG Pp Toplu Çantalar, Fibc Jumbo Çantalar
| Ürün adı: | BM büyük çanta |
|---|---|
| malzeme: | %100 bakire PP |
| UV tedavisi: | standart ASTM G 154-00 |

