Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ fibc type c ] eşleşme 392 Ürünler.
Toplu Ambalaj PP Ibc Plastik Kaplar, Bir Ton Esnek Konteyner Çanta
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
Etiket PE / PP Astar Malzemesi 4/2/1 Kaldırma Halkalı Big Bag Çuval
| Sertifikalar: | ISO, SGS, vb. |
|---|---|
| kaplama: | UV Dayanımlı |
| Renk: | Beyaz, mavi, yeşil vb. |
Anti-Statik Kum Çimento Dökme PP Dokuma Big Bag 4 Çapraz Köşe Döngü
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
ADR RID ve IMDG Taşımacılığı için PP FIBC kaplı ve kaplanmamış 1 tonluk torbalar
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
UN Big Bag - Ağır Güçlü ve Toplu Malzeme Taşıma İhtiyaçları için Mükemmel Çözüm
| köşe döngüleri: | 4 |
|---|---|
| Taşınma Kapasitesi: | 1000kg |
| bölmek: | - Evet. |
Etek Üstü U Panel UV Kum / Çimento / Toprak İçin İşlenmiş Endüstriyel Dökme Çantalar
| Ürün adı: | u paneli çanta |
|---|---|
| Tedavi: | uv işlenmiş |
| Renk: | Beyaz |
1000kg Kapasiteli, Statik Korumalı ve Çapraz Köşe Halkalı, Tehlikeli Madde Taşımacılığı İçin Güvenli UN Big Bag
| Color: | White |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Load Capacity: | 1000kg |
Aşınmaya Dirençli, 0,5S'den Az Statik Bozulmaya Sahip Su Geçirmez İletken Big Bag
| Sızdırmazlık Dayanımı: | Kuyu |
|---|---|
| Dikiş Gücü: | çift dikiş |
| Aşınmaya Karşı Direnç: | Harika |

