Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ high capacity jumbo bag ] eşleşme 221 Ürünler.
Borulu Üst Alt Polipropilen İletken Big Bag Özel Logo
| Kapasite: | 1320 libre |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
ADR RID ve IMDG Taşımacılığı için PP FIBC kaplı ve kaplanmamış 1 tonluk torbalar
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
ADR Virgin PP Dokuma UN Big Bag, U Panel Fibc Big Bag
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| kapasite: | 1000kg |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
İletici Büyük Çanta İletici malzemelerin kullanımı ve depolanması için mükemmel bir çözüm
| Statik Dağılım: | - Evet. |
|---|---|
| Türü: | U paneli |
| İletkenlik: | İletken |
Kimyasallara karşı dirençli anti-statik toplu torbalar, 1000 kg kapasiteli bir defter tasarımı ile
| Doldurma tarzı: | Üstü açık |
|---|---|
| Malzeme: | polipropilen |
| Serbest bırakma tarzı: | Düz taban |
Food Grade Big Bag FIBC Jumbo Size for Storage and Transportation
| Ağırlık: | 1.5kg |
|---|---|
| En İyi Seçenek: | Doldurma musluğu |
| özelleştirilebilir: | - Evet. |
Anti Static Baffle Bag for Secure and Damage-Free Seeds Transportation
| köşe döngüleri: | 4 |
|---|---|
| Neme dayanıklı: | - Evet. |
| toz geçirmez: | - Evet. |
İletici Büyük Çanta İletici malzemelerin kullanımı ve depolanması için mükemmel bir çözüm
| Statik Dağılım: | - Evet. |
|---|---|
| Türü: | U paneli |
| İletkenlik: | İletken |
Çeşitli Konteyner Liner Çantaları 39*39 Alt Boyutu
| Size: | Customized |
|---|---|
| Treatment: | UV Treated |
| Bottom Closure: | Flat Or With Discharge Spout |
Customized Conductive Big Bag for Maximum Protection and Durability
| Static Dissipation: | Yes |
|---|---|
| Capacity: | 4400lbs |
| Lifting Style: | Forklift |

