Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ high capacity jumbo bag ] eşleşme 221 Ürünler.
4 Yükseltme Loops Jumbo Liner Çanta Özel Endüstriyel Uygulamalar için
| Material: | Polyethylene (PE) |
|---|---|
| Bottom Closure: | Flat Or With Discharge Spout |
| Capacity: | 1000kg - 3000kg |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |
Düz veya boşaltma tüpü Alt Kapalı Konteyner Konforlu boşaltma için kapaklık torbaları
| Material: | Polyethylene (PE) |
|---|---|
| Treatment: | UV Treated |
| Bottom Closure: | Flat Or With Discharge Spout |
Kayma karşıtı kaplama dahil olmak üzere gevşek liner tipi kuru toplu konteyner poşeti
| Color: | White, Transparent Or Customized |
|---|---|
| Printing: | Customized Logo And Text |
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’,39*39 |
Beyaz Polietilen Konteyner Liner Çantaları Toplu Nakliye için En İyi Ambalaj Çözümü
| Kapasite: | 1000kg - 3000kg |
|---|---|
| Yazdır: | Boş veya Basılı |
| Renk: | Beyaz, Şeffaf veya Özelleştirilmiş |
Nakliye için özel konteyner liner torbaları form-fit veya gevşek-fit liner türü ve 5 1 güvenlik oranı
| UV stabilizasyonu: | Kullanılabilir |
|---|---|
| Baskı: | Özelleştirilmiş logo ve metin |
| Boyut: | özel |
UV Resistant Coating Container Bag The Ultimate Solution for Eco-Friendly and Sustainable Storage
| Printing: | Yes |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Coating: | UV Resistant |
Customizable Big Bag Sack with PE/PP Liner Material and Printing
| MOQ: | 500pcs |
|---|---|
| Coating: | UV Resistant |
| Color: | White, Blue, Green, Etc. |
Polypropylene Big Bag FIBC Open Top Duffle Top and Custom Printing for Filling Needs
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
|---|---|
| Lifting Capacity: | 500-2500kg |
| Coating: | UV Resistant |
UV Resistant Coating Fibc Bulk Bag for Polypropylene Material in Customized Sizes
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
|---|---|
| Liner Material: | PE/PP |
| Label: | Yes |

