Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ pe container liner bags ] eşleşme 161 Ürünler.
U Panel Endüstriyel PP Toplu Çanta FIBC Çapraz Köşe Döngüler ile Toplu Çanta Büyük Çanta
| Ürün adı: | paneli çanta |
|---|---|
| Alt boyut: | 35*35'', 39*39'',41*41'' |
| Renk: | SGS/CPTC |
1320 Lbs Kapasiteli İletken Big Bag Formu - Takılı / Alt Mühürlü Astar
| Kapasite: | 1320lbs |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| Sertifika: | NEL / SGS |
Toplu Mal Ambalajında Üstü Büyük FIBC Toplu Çanta, 500kg- 3000kg SWL
| Ürün adı: | Upanel çantası |
|---|---|
| Alt Boyut: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", 40 * 40" |
| Renk: | siyah, beyaz, mavi, |
Gıda Sınıfı Büyük polipropilen Esnek Ara Dökme Konteynerler FIBC
| sertifika: | SGS/CPTC |
|---|---|
| Ürün adı: | Gıda sınıfı büyük çanta |
| Renk: | Beyaz |
U - Panel TİPİ C İletken Büyük Çantalar Hap Ambalajı İçin Alt Kapak
| Kapasite: | 1320lbs |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| Sertifika: | NEL / SGS |
NEL 1320LBS Gıda Sınıfı Alttan Sızdırmaz İletken Big Bag
| kapasite: | 1320 libre |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
1320LBS Alt Mühürlü İletken FIBC, Sertifikasız Toplu Çantalar
| Kapasite: | 1320 libre |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
1000KGS 1 Tonluk Çanta Big Bag Konteyner Kırmızı Turuncu Sarı Blur Yeşil
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
PP toz kimyasal toz şaşkın FIBC esnek ara toplu konteyner
| Ürün adı: | bölme çantası |
|---|---|
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
| UV standardı: | ASTM G 154-00 |
Tarım Ürünlerini Paketlemek İçin 2205 Lbs Esnek Ara Toplu Konteynerler
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |

