Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ pe liner material big bag ] eşleşme 206 Ürünler.
Etiket PE / PP Astar Malzemesi 4/2/1 Kaldırma Halkalı Big Bag Çuval
| Sertifikalar: | ISO, SGS, vb. |
|---|---|
| kaplama: | UV Dayanımlı |
| Renk: | Beyaz, mavi, yeşil vb. |
PE / PP Astar Fibc Toplu Çanta Özel Boyut
| Etiket: | Evet, evet. |
|---|---|
| Astar Malzemesi: | PE/PP |
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
Çimento / Tarım Ürünleri Depolama için Büyük Çanta için 80 Mic Baffle Liner
| Ürün adı: | bölme astarı |
|---|---|
| Eki: | bantlanmış |
| İnşaat: | , bölme |
Dökme Malzeme Dökme Big Bag FIBC Yanma Patlamasını Önleme
| Ürün adı: | evcil hayvan büyük çanta |
|---|---|
| Alt boyut: | 37*37' |
| Renk: | yukarıdaki resim gibi |
ADR Virgin PP Dokuma UN Big Bag, U Panel Fibc Big Bag
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| kapasite: | 1000kg |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
Şeffaf 3mil 6mil Kalınlık Formu Fit PE LLDPE / LDPE Of Big Bag Liner
| Ürün adı: | Form fit PE büyük çanta astarı |
|---|---|
| Malzeme: | PE |
| Renk: | Doğal |
FIBC Toplu UN Big Bag Tehlikeli Mallar Jumbo Çanta 1000kg ASTM G 154-00
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
100% New Virgin PP Woven Big Bag, Jumbo Bag FIBC for Cement, Lime, Salt, Iron Ore, Silica
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
Virgin PP 2750lbs ASTM G154-00 Tehlikeli Maddeler İçin UN Big Bag Fibc Konteyner
| malzeme: | %100 bakire PP |
|---|---|
| Ürün adı: | BM sertifikasına sahip büyük çanta |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
Karbonhidrat / ince toz için büyük açık Form Fit PE Toplu Fibc büyük çanta astarı
| Ürün adı: | Form fit PE büyük torba astarı |
|---|---|
| Malzeme: | PE |
| Renk: | Doğal |

