Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ sgs ibc bulk bags ] eşleşme 4 Ürünler.
Food Grade IBC Bulk Bags with SGS Certification and 2500 LBS Capacity
| Güvenlik faktörü: | 5:1 |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.5kg |
| Alt Seçenek: | boşaltma musluğu |
3000LBS 35x35" Polipropilen Un Sertifikalı Havalandırmalı Ibc Bulk Çantalar Bej Renk
| inşaat: | dairesel |
|---|---|
| kapasite: | 2200 lbs ila 3000 lbs |
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
Toplu Ambalaj PP Ibc Plastik Kaplar, Bir Ton Esnek Konteyner Çanta
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
Kuru Dökme Dört Panel Ibc Tote Nakliye Konteyner Astar Çantaları
| Ürün adı: | kuru dökme konteyner astar atık torbası |
|---|---|
| malzeme: | PP veya PE |
| boy: | 20'ft veya 40'ft konteyner için uygun |
1

