Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ tear resistant anti static bulk bags ] eşleşme 38 Ürünler.
Mavi Fibc Çantaları İş İhtiyaçlarınız için Dayanıklı Toplu Paketleme Çözümü
| Malzeme: | polipropilen |
|---|---|
| UV koruması: | - Evet. |
| Boyut: | 35x35x50 inç |
İyi Soğuk Direnci ile 1000kg Antistatik Çanta Özel Boyut
| Kimyasal Direnç: | Harika |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Statik Çürüme: | 0,5 Saniyeden Az |
CROHMIQ Fabric Fibc Bag for UN Big Bag with Anti-static Properties
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Top Option: | Filling spout |
| Coating: | Anti-static |
Antistatik Çantalar 10^4-10^6 Ohm/sq Özel Boyut Mükemmel Aşınma Direnci
| Boyut: | Büyük |
|---|---|
| UV direnci: | Harika |
| Aşınmaya Karşı Direnç: | Harika |
Depolama Alt Büyük Torba FIBC Güvenlik Faktörü 5: 1 ve Ağır Görevli Malzeme İşlemleri için UV Dirençli Kaplama
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
|---|---|
| Bottom: | Plain/Discharge/Spout |
| MOQ: | 500pcs |
Soğuğa Dayanıklı Çift Dikişli İletken Big Bag UV Dayanımlı
| UV direnci: | Harika |
|---|---|
| Dikiş Gücü: | çift dikiş |
| Statik Çürüme: | 0,5 Saniyeden Az |
One Ton Bulk Bag with CROHMIQ Fabric High-Efficiency UN Big Bag
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Load Capacity: | 1000kg |
Özel Paketleme Gereksinimleriniz için Özel Yapılmış Baffle Torbaları
| Neme dayanıklı: | - Evet. |
|---|---|
| geri dönüştürülebilir: | - Evet. |
| Malzeme: | polipropilen |
Anti Sift PP Jumbo Bags with 4400lbs Capacity
| Size: | Customizable |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Anti-Static: | Yes |
1000kg Load Capacity UN Big Bag 6mil Thickness Durable Packaging
| Type: | Circular |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Load Capacity: | 1000kg |

