Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ transport flexible intermediate bulk container bags ] eşleşme 109 Ürünler.
Anti Static Baffle Bag for Safe and Secure Seed Storage
| Taşınma Kapasitesi: | 1000kg |
|---|---|
| UV Direnci: | - Evet. |
| bölmek: | - Evet. |
Güvenli ve Temiz Taşıma Çözümleri İçin Toz geçirmez FIBC Polipropilen
| Chain Loop: | 12'' Long |
|---|---|
| Internal Partitiion: | Yes, 4pcs At Corners |
| Corner Loops: | 4 |
4 Köşede döngü olan özel fermuarlı tarım baffle çantası
| Moistureproof: | Yes |
|---|---|
| Chain Loop: | 12'' Long |
| Color: | White,beige |
Gıda Sınıfı FIBC Büyük Çuval 2205lbs Kapasiteli Dolum Ağızlı
| Capacity: | 2205lbs |
|---|---|
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
| Sf: | 5:1, 6:1, |
500-2500kg Kaldırma Kapasitesi Fibc Toplu Çanta UV Dayanımlı PE/PP Astarlı Kaplamalı
| Malzeme: | polipropilen |
|---|---|
| Adedi: | 500 adet |
| Tepe: | Açık/Doldurma/Duffle |
Dahili Partitiion Evet 4 Köşe Döngüsü ve Ağır Güçlü Baffle Yapısı ile Baffle Torba
| Recyclable: | Yes |
|---|---|
| Internal Partitiion: | Yes, 4pcs At Corners |
| Material: | Polypropylene |
Beyaz Renkli Bölmeli ve Doldurma Ağızlı Duffle Üstlü Dayanıklı UN Büyük Çuval Ambalaj İhtiyaçları İçin
| köşe döngüleri: | 4 |
|---|---|
| Doldurma musluğu: | Spor Üst |
| Statik Koruma: | - Evet. |
4 Köşe Döşemeli Tasarımlı 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşe Döşe Döşe Döşe
| Minimum Oeder Quantity: | 1*20\'fcl |
|---|---|
| Dustproof: | Yes |
| Corner Loops: | 4 |
İç bölme ile Baffle çantasında özel kaplama ve anti-statik yetenek
| Zipper: | Customized |
|---|---|
| Internal Partitiion: | Yes, 4pcs At Corners |
| Minimum Oeder Quantity: | 1*20\'fcl |
Mavi Halkalı Beyaz Antistatik UN Big Bag 1000kg Kapasiteli
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
|---|---|
| Color: | White |
| Static Protection: | Yes |

