Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ transport flexible intermediate bulk container bags ] eşleşme 109 Ürünler.
Neme Dayanıklı Katlanabilir Büyük Çanta Mineral için FIBC PP Dairesel Toplu Çanta
| Yazdır: | bir panelde en fazla üç renk |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg-2000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
35x35 "PP Toplu Çanta / Kimyasal Maddeler İçin Kimyasal Big Bag FIBC
| inşaat: | Dairesel |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs ila 3000lbs |
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
FIBC% 100 Saf Pp Malzeme Ton Çanta, Bölmeli Jumbo Plastik Çanta
| Renk: | beyaz, |
|---|---|
| Malzeme: | PP |
| İnşaat: | Upanel |
Taşıma taneleri / granül saptırma big bag, Hacim 20 ila 115 metreküp
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 3300lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
2500 LBS Big Bag FIBC Heavy-Duty Solution for Large-Scale Material Packaging
| Ağırlık: | 1.5kg |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| En İyi Seçenek: | Doldurma musluğu |
2205lbs Groundable Big Bag FIBC for Large Capacity Material Handling
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Neme dayanıklı: | - Evet. |
Food Grade IBC Bulk Bags with SGS Certification and 2500 LBS Capacity
| Güvenlik faktörü: | 5:1 |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.5kg |
| Alt Seçenek: | boşaltma musluğu |
Cross Corner 2205 Lbs Baffle Bag for Heavy Duty Industrial Applications
| Baskı: | Özel |
|---|---|
| Adı: | PP Kumaş 4 Panel Baffle Bag |
| Boyut: | Özel |
UV Stabilization 1 Tonne FIBC Bulk Bag for Pharmaceutical Products
| Malzeme: | polipropilen |
|---|---|
| özelleştirilebilir: | - Evet. |
| Neme dayanıklı: | - Evet. |
Toplu Taşıma ve Depolama için 1 Tonluk PP Big Bag FIBC
| Tip: | büyük çanta |
|---|---|
| Malzeme: | FIBC |
| Tedavi: | uv işlenmiş |

