Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ type c big bulk bags ] eşleşme 175 Ürünler.
Toplu Mal Ambalajında Üstü Büyük FIBC Toplu Çanta, 500kg- 3000kg SWL
| Ürün adı: | Upanel çantası |
|---|---|
| Alt Boyut: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", 40 * 40" |
| Renk: | siyah, beyaz, mavi, |
UV Stabilizasyonlu Beyaz / Siyah PP 1 Ton Jumbo Çanta 90x90x120cm
| Ürün adı: | Upanel çantası |
|---|---|
| Alt Boyut: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", |
| Renk: | beyaz, mavi, siyah |
Taşıma taneleri / granül saptırma big bag, Hacim 20 ila 115 metreküp
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 3300lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Topraklı PP FIBC İletken Big Bag Toplu Saklama Torbaları Beyaz 2205lbs
| Sertifika: | NEL / SGS |
|---|---|
| Yeteneği: | anti-statik eleme |
| Malzeme: | anti-statik pp kumaş |
Anti-Statik Kum Çimento Dökme PP Dokuma Big Bag 4 Çapraz Köşe Döngü
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
Baffle Büyük Yerden Tasarruflu Çanta Bulk Liner Toplu Çanta Kullanılmış FIBC Jumbo Çanta Polipropilen
| Kullanım: | Tahıl Tarım Buğday Pirinç |
|---|---|
| Renk: | SGS/CPTC |
| Malzeme: | polipropilen |
Un karbonları için kimyasal jumbo saklama torbaları FIBC kimyasal tozlar
| Ürün adı: | bölme çantası |
|---|---|
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
| UV standardı: | ASTM G 154-00 |
Tam üstü açık 500 KG UN büyük çanta FIBC Toplu Ambalaj tehlikeli mal
| Ürün adı: | BM büyük çanta |
|---|---|
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
| UV tedavisi: | standart ASTM G 154-00 |
Yan Dikiş Döngülü Dört Panelli Büyük Çanta FIBC, Endüstriyel PP Toplu Çanta
| Ürün adı: | paneli çanta |
|---|---|
| Alt boyut: | 35*35'', 39*39'',41*41'' |
| Renk: | SGS/CPTC |
600 kg beyaz UN büyük çanta FIBC, endüstriyel tehlikeli mal Jumbo Çanta
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
|---|---|
| Ürün adı: | UN sertifikalı çanta |
| Sertifika: | SGS / CPTC |

