Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ un fibc ] eşleşme 488 Ürünler.
Tohum Paketi için 4 Panel PP Kumaş 1000KGS Bölme Çanta Fibc
| UV Tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
ASTM G 154-00 Standart FIBC Lamine Poli Bopp Çimento Torbaları
| Ürün adı: | BOPP lamine çanta |
|---|---|
| malzeme: | BOPP baskılı film artı PP |
| renk: | BOPP filmi için 6 renk |
Dökme Kimyasal Ürünler Big Bag FIBC UV İşlemli, Büyük Dökme Torbalar
| Ürün adı: | evcil hayvan büyük çanta |
|---|---|
| Alt boyut: | 37*37' |
| Renk: | yukarıdaki resim gibi |
1000KG TİP C FIBC Plastik Su Geçirmez Büyük Dökme Çantalar
| Kapasite: | 1000kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
Kum Yapı Malzemesi İçin Gübre Fibc Taşıma Çantası 1000kg
| Başvuru: | Taşıma çantası |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
Süper Çuval 1 Tonluk Fibc Büyük Jumbo Çanta
| Ürün adı: | Big Bag Toplu Çanta |
|---|---|
| Yetenek: | antistatik |
| Malzeme: | %100 saf polipropilen |
Kimyasal Paket için İletken Fibc Toplu Büyük Jumbo Antistatik Torbalar 1000kg 1200kg
| Yükleme Ağırlığı: | 2Ton |
|---|---|
| Alt seçenek (deşarj): | Düz taban |
| Malzeme: | antistatik PP kumaş |
1000Kg Dökme Ürünler İçin Özel Boyutlu Büyük Dokuma Jumbo Toplu Çanta Süper Çuval FIBC
| inşaat: | Dairesel |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs ila 3000lbs |
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
1.5 Ton Fibc Big Bag Dökme Çimento Torbası 1000kg Jumbo Torba
| Ürün adı: | PET büyük çanta |
|---|---|
| Alt boyut: | 37*37' |
| Renk: | body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断153 window.onload = function () { docu |
Mavi Fibc Çantaları İş İhtiyaçlarınız için Dayanıklı Toplu Paketleme Çözümü
| Malzeme: | polipropilen |
|---|---|
| UV koruması: | - Evet. |
| Boyut: | 35x35x50 inç |

