Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ un fibc ] eşleşme 488 Ürünler.
Nefes alan polipropilen kumaş Havalandırmalı dökme torbalar, sebze soğan ton torba
| Ürün adı: | havalandırmalı dökme çantalar |
|---|---|
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
| uv tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
Polipropilen Oluklu İletken Büyük Torbalar Esnek Ara Dökme Konteynerler
| kapasite: | 800kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
U - Panel TİPİ C İletken Büyük Çantalar Hap Ambalajı İçin Alt Kapak
| Kapasite: | 1320lbs |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| Sertifika: | NEL / SGS |
Toplu Form Fit PE Polipropilen Jumbo Torbalara bağlı PE büyük çanta astarı
| Ürün adı: | Form fit PE büyük torba astarı |
|---|---|
| Malzeme: | PE |
| Renk: | doğal, mavi, siyah, pembe |
Baffle İletken Big Bag, Pp Kumaş Malzemeli Büyük Anti Statik Çantalar
| Sertifika: | NEL / SGS |
|---|---|
| Yeteneği: | anti-statik eleme |
| Malzeme: | anti-statik pp kumaş |
Beyaz İletken Büyük Torbalar, Yanma ve Patlamayı Önleyen Fibc Büyük Torbalar
| Kapasite: | 800kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| Sertifika: | NEL / SGS |
Dolum Borulu Üst Tip Dayanıklı Form Fit PE Big Bag Gömlekleri Etek Üstü
| Ürün adı: | Form fit PE büyük torba astarı |
|---|---|
| Malzeme: | PE |
| Renk: | doğal, mavi, siyah, pembe |
Karbonhidrat / ince toz için büyük açık Form Fit PE Toplu Fibc büyük çanta astarı
| Ürün adı: | Form fit PE büyük torba astarı |
|---|---|
| Malzeme: | PE |
| Renk: | Doğal |
Şeffaf 3mil 6mil Kalınlık Formu Fit PE LLDPE / LDPE Of Big Bag Liner
| Ürün adı: | Form fit PE büyük çanta astarı |
|---|---|
| Malzeme: | PE |
| Renk: | Doğal |

