Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ un fibc ] eşleşme 488 Ürünler.
Tarım Ürünleri Depolama için Big Bag Baffle Liner,% 100 Yeni Malzeme
| Ürün adı: | bölme astarı |
|---|---|
| Kalınlığı: | 4mil |
| İnşaat: | bölme, küp |
Yem / Mineral Tozu Katlanabilir Nişasta Bölme Çantası Jumbo Plastik Torba ISO 9001 2008
| Kapasite: | 1000kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| Renk: | beyaz, bej |
Depo 1.5T Soya Fasulyesi Tohumları Polipropilen Bölme Torbası Kaplamasız Yüzey
| UV Tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 3300lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
500KG Topraklanabilir Jumbo Havalandırmalı Toplu Çantalar Üstü Açık Anti Statik
| Kapasite: | 500KG |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| sertifika: | NEL / SGS |
Boyalar Tozlar Topraklanabilir Izgara İletken Big Bag 4400lbs kapasiteli
| Ürün adı: | topraklı iletken big bag |
|---|---|
| Yetenek: | antistatik |
| malzeme: | antistatik pp kumaş |
PE Film 4 Panel Dökme Nakliye Konteyner Gömlekleri UV işlemli
| Ürün adı: | 4 panelli çanta |
|---|---|
| Alt Boyut: | 35*35'', 36*36'',39*39", |
| Renk: | Beyaz mavi, |
Yanıcı Madde İletken Big Bag 4400lbs Kapasite
| Ürün adı: | topraklı iletken big bag |
|---|---|
| Yetenek: | antistatik |
| Malzeme: | antistatik PP kumaş |
Anti Static UN Big Bag with 6mil Thickness for Bulk Material Packaging and Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Size: | 90x90x120cm |
| Type: | Circular |
One Ton Bulk Bag with CROHMIQ Fabric High-Efficiency UN Big Bag
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Load Capacity: | 1000kg |
1000kg Load Capacity UN Big Bag 6mil Thickness Durable Packaging
| Type: | Circular |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Load Capacity: | 1000kg |

