Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ uv resistant fibc bulk bag ] eşleşme 240 Ürünler.
Depolama Boyaları Yanıcı Kimyasal Ürünler FIBC Jumbo Çanta İletken
| kapasite: | 500kgs |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| Ürün adı: | topraklanmış büyük çanta |
1000kg Anti Static Bulk Bags TYPE D for Ungroundable
| Color: | White |
|---|---|
| Safe Working Load: | 6:1 Safety Factor |
| Capacity: | 4400 lbs |
Logo Baskılı 4 Panel İletken Toplu Çantalar Anti Statik Toplu Çantalar
| Kapasite: | 3300 libre |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
Yanmaz Mallar İçin Baffle İletken Endüstriyel Dökme Torbalar
| sertifika: | NEL/SGS |
|---|---|
| Yetenek: | anti-statik anti-eleme |
| malzeme: | antistatik pp kumaş |
Dört Panel 600KG İletken Big Bag, Beyaz Polipropilen Büyük Toplu Çanta
| kapasite: | 600kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
Beyaz İletken Büyük Torbalar, Yanma ve Patlamayı Önleyen Fibc Büyük Torbalar
| Kapasite: | 800kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| Sertifika: | NEL / SGS |
2 Ton Polipropilen Havalandırmalı Nefes Alabilir Baffle Toplu Çanta
| Yükleme Ağırlığı: | 2Ton |
|---|---|
| Alt Seçenek (Deşarj): | Düz taban |
| Malzeme: | antistatik PP kumaş |
UV Resistant Coating Fibc Bulk Bag for Polypropylene Material in Customized Sizes
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
|---|---|
| Liner Material: | PE/PP |
| Label: | Yes |
UV Resistant Coating Container Bag The Ultimate Solution for Eco-Friendly and Sustainable Storage
| Printing: | Yes |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Coating: | UV Resistant |
Big Bag FIBC, ağır yüklü ve yüksek kapasiteli ürünleriniz için mükemmel ambalaj çözümüdür
| UV koruması: | - Evet. |
|---|---|
| Kullanımı: | Toplu malzemelerin taşınması ve depolanması |
| En İyi Seçenek: | Doldurma musluğu |

