Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ uv resistant fibc bulk bag ] eşleşme 240 Ürünler.
1000KGS PP Woven Baffle Bag FIBC Optimal Choice for Bulk Handling Needs
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Dustproof: | Yes |
| Anti-Slip: | Yes |
Black Cross Corner Baffle Bag Perfect for Packaging Solutions
| UV Direnci: | - Evet. |
|---|---|
| Statik Direnç: | - Evet. |
| Renk: | Beyaz |
Food Grade Big Bag FIBC Jumbo Size for Storage and Transportation
| Ağırlık: | 1.5kg |
|---|---|
| En İyi Seçenek: | Doldurma musluğu |
| özelleştirilebilir: | - Evet. |
One Ton Big Bag Sack The Dependable Packaging Solution for Heavy-Duty Needs
| En İyi Seçenek: | Doldurma musluğu |
|---|---|
| Malzeme: | polipropilen |
| Toz geçirmez: | - Evet. |
2205lbs Big Bag FIBC The Perfect Packaging Solution for Your Business
| Alt Seçenek: | boşaltma musluğu |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.5kg |
| Kaldırma Seçeneği: | çapraz köşe döngüleri |
Anti Static Baffle Bag The Perfect Packaging Solution for Your Business Needs
| toz geçirmez: | - Evet. |
|---|---|
| Boyut: | Özel |
| bölmek: | - Evet. |
Kimyasal Dirençli ve Suya Dirençli Gübre İletken Big Bag
| Suya Dayanıklılık: | İyi |
|---|---|
| Renk: | siyah |
| yırtılma gücü: | Harika |
UN Big Bag - Ağır Güçlü ve Toplu Malzeme Taşıma İhtiyaçları için Mükemmel Çözüm
| köşe döngüleri: | 4 |
|---|---|
| Taşınma Kapasitesi: | 1000kg |
| bölmek: | - Evet. |
Anti Static Baffle Bag for Secure and Damage-Free Seeds Transportation
| köşe döngüleri: | 4 |
|---|---|
| Neme dayanıklı: | - Evet. |
| toz geçirmez: | - Evet. |
Özelleştirilebilir Baffle Çantası Güvenli ve Ürün Taşımacılığı için Mükemmel Seçim
| Taşınma Kapasitesi: | 1000kg |
|---|---|
| Statik Direnç: | - Evet. |
| Malzeme: | polipropilen |

