Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ uv resistant fibc bulk bags ] eşleşme 240 Ürünler.
Suya karşı iyi dayanıklılık, mükemmel kimyasal dayanıklılık
| Resistance to UV: | Excellent |
|---|---|
| Color: | Black |
| Stitch Strength: | Double Stitch |
beyaz 2200LBS Polipropilen Jumbo Dökme Big Bag FIBC
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2200lbs |
Fibc Baffle Antistatik Torba Hassas Eşyaların Etkili ve Güvenli Depolaması İçin
| Ürün Adı: | Yerleşilemez Anti Sift Anti Statik Toplu Toplu Çantalar |
|---|---|
| Toprağa bağlama kemeri: | - Hayır. |
| Neme dayanıklı: | Evet. |
Beyaz Siyah Toplu Gıda Sınıfı FIBC Çanta Büyük Havalandırmalı Pp Dokuma Çanta
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 libre |
Jumbo Gıda Sınıfı FIBC Çapraz Köşe Büyük Toplu İletken Çimento Çantası
| malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| kapasite: | 2205 libre |
FIBC Çapraz Köşe İletken Torba Çimento Torbası 3000 LBS Özel Tasarım
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205lbs |
100% Pure PP Jumbo Bags Bag Fibcs for Industrial Transport Using
| material: | PP |
|---|---|
| Product name: | bulk bag |
| capacity: | 2205lbs |
Beyaz Siyah Gri UN Big Bag 4 Renk En Çok Bir Tarafa Baskı
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 libre |
100% Pure PP Big Bag/ Baffle Bag/ Q Bag/ FIBC/ Jumbo bag for shipment
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 lb |

