Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ uv treated fibc bulk bag ] eşleşme 246 Ürünler.
38X38 "800KG fibc esnek orta boy konteyner torbaları
| Kapasite: | 800kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| sertifika: | NEL / SGS |
Sanayi Suya Dayanıklı Pp Plastik Dokuma Jumbo Çanta 500kg 1000kg FIBC Big Bag Dolum
| Döngü: | 4 Döngü Güçlü Dayanıklı |
|---|---|
| Malzeme: | PP |
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
Kaplamalı 1100lbs Anti Statik Fibc İletken Big Bag
| sertifika: | NEL / SGS |
|---|---|
| kabiliyet: | anti-statik anti-eleme |
| Malzeme: | anti-statik PP kumaş |
Boyalar Tozlar Topraklanabilir Izgara İletken Big Bag 4400lbs kapasiteli
| Ürün adı: | topraklı iletken big bag |
|---|---|
| Yetenek: | antistatik |
| malzeme: | antistatik pp kumaş |
Polipropilen Topraklanabilir İletken Big Bag Anti Statik
| Kapasite: | 800kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
U Panel Fibc Çantalar Su Geçirmez Kanvas Bez PP Dokuma Çuval
| İnşaat: | dairesel |
|---|---|
| Kapasite: | 2200 lbs ila 3000 lbs |
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |

