Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ virgin polypropylene fibc bags ] eşleşme 261 Ürünler.
41 * 41 "UV İşlemli Big Bag FIBC Süper Çuval U Panel Şeklinde Nem Geçirmez
| Ürün adı: | panel çantası |
|---|---|
| Alt Boyut: | 35 * 35 '', 39 * 39 '', 41 * 41 '' |
| renk: | SGS / CPTC |
1.5 Ton Yan Dikiş Big Bag FIBC Polipropilen UV Endüstri İçin İşlenmiş
| Ürün adı: | büyük çanta |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| sertifika: | SGS/CPTC |
FIBC Toplu UN Big Bag Tehlikeli Mallar Jumbo Çanta 1000kg ASTM G 154-00
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
4 Köşe Saplı Üstü Açık Düz Tabanlı FIbc Nakliye Konteyneri, 1000 KG Kapasite
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
1000kg kapasiteli Esnek Ara Dökme Konteynerler / PP Dokuma Jumbo Torbalar FIBC
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
CPTC Tam Üstü Açık 500KG Pp Toplu Çantalar, Fibc Jumbo Çantalar
| Ürün adı: | BM büyük çanta |
|---|---|
| malzeme: | %100 bakire PP |
| UV tedavisi: | standart ASTM G 154-00 |
Tam üstü açık 500 KG UN büyük çanta FIBC Toplu Ambalaj tehlikeli mal
| Ürün adı: | BM büyük çanta |
|---|---|
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
| UV tedavisi: | standart ASTM G 154-00 |
600 kg beyaz UN büyük çanta FIBC, endüstriyel tehlikeli mal Jumbo Çanta
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
|---|---|
| Ürün adı: | UN sertifikalı çanta |
| Sertifika: | SGS / CPTC |
UN bir Tonluk toplu çanta tehlikeli mal ambalaj, bir ton kum büyük çanta
| Kapasite: | 2200lbs |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 6: 1 |
| Sertifika: | SGS / CPTC |
Kimyasal malzemeler FIBC 3000 lbs'ye kadar BM büyük torba kapasitesi sertifikalı
| Sertifika: | SGS / CPTC |
|---|---|
| Kapasite: | 3000 lbs'ye kadar |
| güvenlik oranı: | 6: 1 |

