Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ virgin polypropylene fibc bags ] eşleşme 261 Ürünler.
4 Kaldırma UV ile İki Döngü Mavi Gıda Sınıfı FIBC Dairesel FIBC Çanta Tedavi
| Renk: | mavi |
|---|---|
| Ürün adı: | İki looplu dairesel FIBC |
| Sertifika: | SGS / CPTC |
SGS Sertifikalı Polipropilen Un Fibc Torbaları 3000KG
| Boy: | 90*90*110 veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Yazdır: | ile veya hayır |
| Yükleme Ağırlığı: | 500-3000kg |
1500kg Gıda Sınıfı FIBC toplu Çanta, PP Polipropilen Jumbo Çantalar
| malzeme: | %100 bakire PP |
|---|---|
| Ürün adı: | Gıda sınıfı büyük çanta |
| sertifika: | SGS/CPTC |
UV İşlemli C Tipi Bir Tonluk Polipropilen Fibc Dökme Çanta
| Ürün adı: | evcil hayvan büyük çanta |
|---|---|
| Alt boyut: | 37*37' |
| Renk: | yukarıdaki resim gibi |
Beyaz Siyah Toplu Gıda Sınıfı FIBC Çanta Büyük Havalandırmalı Pp Dokuma Çanta
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 libre |
Endüstri Sınıfı PET Big Bag FIBC, Havalandırmalı Fibc Çantalar
| Ürün adı: | evcil hayvan büyük çanta |
|---|---|
| Alt boyut: | 37*37' |
| Renk: | yukarıdaki resim gibi |
Çimento Geri Dönüşüm Paketleme Dökme Fibc Torbaları Pp Pe Konteyner Liner Taşıma Paketleme
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
Depo 1.5T Soya Fasulyesi Tohumları Polipropilen Bölme Torbası Kaplamasız Yüzey
| UV Tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 3300lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
% 100 bakire polipropilen gıda sınıfı FIBC, 6 kaldırma döngüsü ve Duffle Top seçeneği ile tasarlanmıştır.
| Türü: | Gıda sınıfı |
|---|---|
| Güvenlik Oranı: | 5:1 ve 6:1 |
| Kaldırma halkaları: | 2, 4, 6 |
U Panel Fibc Çantalar Su Geçirmez Kanvas Bez PP Dokuma Çuval
| İnşaat: | dairesel |
|---|---|
| Kapasite: | 2200 lbs ila 3000 lbs |
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |

