Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1 lifting loop bulk bag ] eşleşme 443 Ürünler.
Soya Küspesi Ambalajında Çapraz Köşe İletken Big Bag FIBC, 3000 LBS Kapasite
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
PP Dokuma Dairesel 2205 lbs Ambalaj PTA Granül / EVA Peletleri için Büyük Çanta FIBC
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
Kömür Katranı Pitch Topakları 2200LBS Çapraz Köşeli veya Köşe Döngülü Jumbo Çantalar
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2200 pound |
Gıda sınıfı FIBC Konik alt çanta 2205lbs UV ASTM G154-00
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Capacity: | 2205lbs |
Un / karbon 1 ton büyük bölme çantası, 2200 lbs kapasiteli 1 ton Jumbo Çanta
| Renk: | Sarı |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Gıda sınıfı FIBC % 100 bakire polipropilen ve 5: 1 güvenlik oranı
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
| Feature: | Food Grade |
Granül Ambalaj için 1000KGS Çapraz Köşe Dairesel / Tüp Büyük Çanta FIBC
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200 pound |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
PE / PP Astar Malzemeli ve Baskılı Üstü Açık Big Bag FIBC
| Kaldırma halkaları: | 4/2/1 |
|---|---|
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
| Malzeme: | polipropilen |
Nefes alan polipropilen kumaş Havalandırmalı dökme torbalar, sebze soğan ton torba
| Ürün adı: | havalandırmalı dökme çantalar |
|---|---|
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
| uv tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
Dökme Malzeme Dökme Big Bag FIBC Yanma Patlamasını Önleme
| Ürün adı: | evcil hayvan büyük çanta |
|---|---|
| Alt boyut: | 37*37' |
| Renk: | yukarıdaki resim gibi |

