Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1 lifting loop bulk bag ] eşleşme 443 Ürünler.
4400lbs Capacity Conductive Bulk Bags for Conductive Materials
| Coating: | Uncoated |
|---|---|
| Uv Protection: | None |
| Material: | Polypropylene |
35x35 "PP Toplu Çanta / Kimyasal Maddeler İçin Kimyasal Big Bag FIBC
| inşaat: | Dairesel |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs ila 3000lbs |
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
3000LBS 35x35" Polipropilen Un Sertifikalı Havalandırmalı Ibc Bulk Çantalar Bej Renk
| inşaat: | dairesel |
|---|---|
| kapasite: | 2200 lbs ila 3000 lbs |
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
Endüstriyel Sınıf Ağır Hizmet Tipi Big Bag Güvenliği (Baskısız)
| Toz geçirmez: | - Evet. |
|---|---|
| Yazdır: | ile veya hayır |
| Boyut: | 90cm x 90cm x 90cm |
1000kg Capacity Un Certified Bulk Bags with Anti Static 6mil Material
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Un Certification: | UN Certified |
| Material: | Polypropylene |
ISO 14001 Sertifikalı Toz Geçirmez 1 Tonluk Çuvallar, Tozsuz ve Güvenli Endüstriyel Uygulamalar için Köşe Kaldırma Halkaları ile
| Boyut: | 90cm x 90cm x 90cm |
|---|---|
| UV tedavisi: | standart ASTM G 154-00 |
| özelleştirilebilir: | - Evet. |
4 Köşe Döngüsü 5 1 Güvenlik Faktörü ve Geri Dönüştürülebilir Malzeme ile Baffle Torba
| Zipper: | Customized |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 Or 6:1 |
| Material: | Polypropylene |
Sift prova 4-Panel bölme çantası, Dolgu kabloları ile Endüstriyel 1 Ton Toplu Çanta
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
4-Panel 850KGS sift-geçirmez saptırma polip Polipropilen Toplu Çantalar için nişasta
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 1870lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Soya fasulyesi / tohumlar için stevedore kayış ile büyük 4-Panel Toplu Çanta
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |

