Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1 lifting loop bulk bag ] eşleşme 443 Ürünler.
UN bir Tonluk toplu çanta tehlikeli mal ambalaj, bir ton kum büyük çanta
| Kapasite: | 2200lbs |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 6: 1 |
| Sertifika: | SGS / CPTC |
Özelleştirilmiş Mısır unları / Pirinç U-panel Gıda Sınıfı Toplu Çantalar Süper Çuvallar
| güvenlik oranı: | 5:1 |
|---|---|
| kapasite: | 750kg |
| malzeme: | %100 bakire PP |
Yanmaz Mallar İçin Baffle İletken Endüstriyel Dökme Torbalar
| sertifika: | NEL/SGS |
|---|---|
| Yetenek: | anti-statik anti-eleme |
| malzeme: | antistatik pp kumaş |
Dört Panel 600KG İletken Big Bag, Beyaz Polipropilen Büyük Toplu Çanta
| kapasite: | 600kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
3000lbs UN sertifikalı toplu çanta FIBC polipropilen 6 OZ ila 7 OZ, özelleştirilmiş boyutu
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Yazdır: | ile veya hayır |
| Kapasite: | 3000 kg |
1320LBS Alt Mühürlü İletken FIBC, Sertifikasız Toplu Çantalar
| Kapasite: | 1320 libre |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
Standart U-panel 1.5 ton Big Bag FIBC inşaat için üstü açık
| Ürün adı: | u paneli çanta |
|---|---|
| Tedavi: | uv işlenmiş |
| Renk: | Beyaz |
1 Ton İletken Big Bag Anti-Statik Pp Kumaş için Groundable, 5-1 Güvenlik Faktörü
| kapasite: | 2200 libre |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| malzeme: | antistatik pp kumaş |
Gıda Sınıfı FIBC Büyük Çuval 2205lbs Kapasiteli UV ASTM G 154-00
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
|---|---|
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’, |
Virgin Polipropilen 35X35 "FIBC Food Grade Jumbo Toplu Torbalar
| Ürün adı: | dairesel FIBC big bag |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| Boyut Seçeneği: | 35 * 35 inç |

