Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1 lifting loop bulk bag ] eşleşme 443 Ürünler.
Köşe Döngüler 2202 Lbs ile Uzun Boylu Yakacak Odun Havalandırmalı Hasır FIBC Toplu Çanta
| Ürün adı: | uzun boylu kırmızı havalandırmalı yakacak odun FIBC torbaları |
|---|---|
| Kaldırma halkaları: | yan dikiş halkaları |
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
1000KG TİP C FIBC Plastik Su Geçirmez Büyük Dökme Çantalar
| Kapasite: | 1000kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
Gıda Sınıfı UV İşlemli FIBC Big Bag ASTM G 154-00
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Uv Treatment: | Standard ASTM G 154-00 |
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
Gıda Sınıfı FIBC Big Bag 95x95x110cm, 5:1 SF Oranı
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
PE Astarlı Gri U-Panel Büyük FIBC UV İşlemli Polipropilen Dökme Çantalar
| Ürün adı: | u paneli çanta |
|---|---|
| Tedavi: | uv işlenmiş |
| Renk: | Gri |
Fıstık depolama havalandırmalı Amerikan Fıstık Konseyi tarafından sertifikalı Toplu çantalar
| Ürün adı: | havalandırmalı fıstık big bag |
|---|---|
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
| uv tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
Bir Ton Paketi İçin Su Penetran PP Kumaş Havalandırmalı Toplu Çantalar
| Ürün adı: | su nüfuz kumaş big bag |
|---|---|
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
| uv tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
Kimyasal tozlar için anti statik dökme torbalar
| Renk: | CROHMIQ beyaz veya mavi |
|---|---|
| Malzeme: | CROHMIQ kumaşı |
| Ürün adı: | D tipi bölme çantası |
Kimyasal Toz İçin Beyaz CROHMIQ Dağıtıcı Anti Statik Toplu Çantalar
| Ürün adı: | D tipi enerji tüketen çanta |
|---|---|
| Malzeme: | CROHMIQ kumaş |
| Renk: | Beyaz |
Beyaz TİP D Anti Statik Dökme Çantalar Kimyasallar İçin Geri Alınamaz, Anti-Sift
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Malzeme: | Anti statik kumaş |
| Ürün adı: | D tipi büyük çanta |

