Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1 lifting loop bulk bag ] eşleşme 443 Ürünler.
TIPI D İletken Mavi PP Jumbo Torbalar Kimyasal Tozlar İçin Anti Sift Anti Statik Toplu Çantalar
| Renk: | mavi |
|---|---|
| Malzeme: | Anti statik kumaş |
| Ürün adı: | D tipi jumbo çanta |
Tehlikeli kimyasal toz 500 kg anti statik toplu çanta CROHMIQ mavi
| Ürün adı: | D tipi çanta |
|---|---|
| Renk: | CROHMIQ mavi |
| Malzeme: | CROHMIQ kumaşı |
Tehlikeli kimyasal toz için dağıtıcı FIBC anti statik toplu torbalar CROHMIQ mavi / beyaz
| Malzeme: | CROHMIQ beyaz veya mavi |
|---|---|
| Renk: | CROHMIQ beyaz veya mavi |
| Ürün adı: | CROHMIQ çantası |
Anti statik CROHMIQ mavi / beyaz hiçbir topraklama ile FIBC 1 Tonluk Toplu dağıtıcı
| Ürün adı: | D tipi çanta |
|---|---|
| Malzeme: | CROHMIQ kumaşı |
| Renk: | CROHMIQ mavi veya beyaz |
Bir Ton Toplu Çanta, 1000kg anti statik dökme çanta OF CROHMIQ kumaş
| Malzeme: | CROHMIQ kumaşı |
|---|---|
| Ürün adı: | anti statik çanta |
| Renk: | CROHMIQ mavi veya beyaz |
D tipi enerji tüketen anti statik dökme torbalar 4400 lbs kapasiteye kadar CROHMIQ kumaş
| Ürün adı: | D tipi enerji tüketen torba |
|---|---|
| Malzeme: | CROHMIQ kumaşı |
| Renk: | Beyaz |
U-panel Tip-D 500kg Tehlikeli kimyasal toz için anti statik dökme torbalar
| Kapasite: | 500kg |
|---|---|
| Malzeme: | CROHMIQ beyaz veya mavi |
| İnşaat: | U panel veya 4 panel |
1000kg Anti Statik Boşaltma Derecelendirilmemiş Toplu Çantalar Özelleştirilmiş Alt
| Alt Seçenek (Deşarj): | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Yükleme Ağırlığı: | 500-3000kg |
| Ürün adı: | %100 bakire pp |
1000kg Capacity Un Bulk Bag Made with CROHMIQ Fabric for and Safe Storage Solutions
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Bottom Option: | Discharge spout |
| Load Capacity: | 1000kg |

