Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1 lifting loop bulk bag ] eşleşme 443 Ürünler.
2205 Lbs FIBC Toplu Çanta Esnek Konteyner Çanta Yenilikçi Boru Şeklinde Gövde Tasarımı
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
Yarım Çapraz Köşe 1T Üstü Açık UN Sertifikalı Fibc Dökme Torbalar
| Malzeme: | polipropilen |
|---|---|
| tasarlamak: | Üstü açık |
| Kapasite: | 1000kg (1 ton) |
Etiketli ve Astarlı Özelleştirilmiş Fibc Toplu Çanta
| Renk: | Beyaz, mavi, yeşil vb. |
|---|---|
| Adedi: | 500 adet |
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
Kimyasallar Yeni PP Malzeme Big Bag FIBC Ton Toplu Çanta 2205lbs
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
Güvenlik Mavi / Beyaz / Siyah Big Bag FIBC, UV İşlenmiş 2200 LBS Fibc Dökme Çanta
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2200 pound |
Demir Tozu İçin Etek Üstü ile Çapraz Köşe Dairesel Dökme Çanta FIBC
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2200 pound |
CPTC 2200LBS PP Dökme Torbalar Borulu Gövde Boşaltma Borulu
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2200lbs |
Üstü Açık Boşaltma Borulu 4 Çapraz Köşe Halkalı Big Bag Jumbo Bag FIBC
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
1000Kg Dökme Ürünler İçin Özel Boyutlu Büyük Dokuma Jumbo Toplu Çanta Süper Çuval FIBC
| Ürün adı: | 1 ton U-paneli çanta |
|---|---|
| döngüler: | köşe döngüleri |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
120CFT 3 "Köşe Halkaları Big Bag FIBC Jumbo Torbalar, PE Astarlı Kaplamasız
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2200lbs |

