Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1 lifting loop bulk bag ] eşleşme 443 Ürünler.
Anti-Statik PP Dokuma TİP C İletken Büyük Çanta 4 Panel Çapraz Köşe Döngüler
| Kapasite: | 1000kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
4 Döngü BM Sertifikalı 600kg Pp Fibc Torbaları Düz Dipli
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| kapasite: | 600kg |
| güvenlik oranı: | 6:1 |
Konteyner Büyük Toplu Jumbo Fibc Çantalar 1 Ton 1.5 Ton 2 Ton 38 * 38 * 50 "taşımak için
| inşaat: | Dairesel |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs ila 3000lbs |
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
Sadece tarım fıstıkları için büyük Tarım Havalandırmalı PP büyük torbalar FIBC
| Ürün adı: | havalandırmalı nefes alabilen büyük çanta |
|---|---|
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
| uv tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
Yakacak odun paketleme Fıstık büyük çanta FIBC havalandırmalı polipropilen kumaş
| Ürün adı: | havalandırmalı fıstık big bag |
|---|---|
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
| uv tedavisi: | No input file specified. |
Polipropilen OF Endüstriyel ambalaj Büyük çapraz köşe 1 Ton Çanta
| renk: | gri |
|---|---|
| kapasite: | 2200 libre |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
FIBC Toplu UN Big Bag Tehlikeli Mallar Jumbo Çanta 1000kg ASTM G 154-00
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
Toplu Ambalaj PP Ibc Plastik Kaplar, Bir Ton Esnek Konteyner Çanta
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
Baskı Polipropilen Big Bag FIBC UV Dayanımlı Astarlı
| Malzeme: | polipropilen |
|---|---|
| Adedi: | 500 adet |
| Renk: | Beyaz, mavi, yeşil vb. |
Gıda endüstrisi Esnek Ara Dökme Konteynerler Ton Poşetler Polipropilen
| Ürün adı: | gıda sınıfı büyük çanta |
|---|---|
| renk: | Beyaz |
| malzeme: | %100 PP |

