Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1 lifting loop bulk bag ] eşleşme 443 Ürünler.
Kimyasal malzemeler FIBC 3000 lbs'ye kadar BM büyük torba kapasitesi sertifikalı
| Sertifika: | SGS / CPTC |
|---|---|
| Kapasite: | 3000 lbs'ye kadar |
| güvenlik oranı: | 6: 1 |
Büyük PP polipropilen 3000lbs beyaz Gıda Sınıfı FIBC / 1 ton torba
| kapasite: | 4400 lbs'ye kadar |
|---|---|
| Ürün adı: | Gıda sınıfı büyük çanta |
| sertifika: | SGS/CPTC |
Depolama Boyaları Yanıcı Kimyasal Ürünler FIBC Jumbo Çanta İletken
| kapasite: | 500kgs |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| Ürün adı: | topraklanmış büyük çanta |
Büyük 4 Paneller 3000lbs dairesel PP UN büyük çanta FIBC 1 Ton askı tasarımı
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Yazdır: | ile veya hayır |
| güvenlik oranı: | 6: 1 |
PP Düz Tabanlı BM Kimyasal Fibc Büyük Jumbo Çanta 2750lbs 6-1 güvenlik oranı
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
|---|---|
| Ürün adı: | BM sertifikası ile büyük çanta |
| güvenlik oranı: | 6: 1 |
2200LBS Dört panel dokuma PP büyük çanta ile havalandırmalı kumaş için patates / soğan
| Ürün adı: | PP dokuma havalandırmalı büyük torbalar |
|---|---|
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
| uv tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
U - Panel TİPİ C İletken Büyük Çantalar Hap Ambalajı İçin Alt Kapak
| Kapasite: | 1320lbs |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| Sertifika: | NEL / SGS |
Baffle İletken Big Bag, Pp Kumaş Malzemeli Büyük Anti Statik Çantalar
| Sertifika: | NEL / SGS |
|---|---|
| Yeteneği: | anti-statik eleme |
| Malzeme: | anti-statik pp kumaş |
1320 Lbs Kapasiteli İletken Big Bag Formu - Takılı / Alt Mühürlü Astar
| Kapasite: | 1320lbs |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| Sertifika: | NEL / SGS |
Beyaz İletken Büyük Torbalar, Yanma ve Patlamayı Önleyen Fibc Büyük Torbalar
| Kapasite: | 800kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| Sertifika: | NEL / SGS |

