Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg un bulk bags one ton ] eşleşme 25 Ürünler.
ADR RID ve IMDG Taşımacılığı için PP FIBC kaplı ve kaplanmamış 1 tonluk torbalar
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
Toplu Ambalaj PP Ibc Plastik Kaplar, Bir Ton Esnek Konteyner Çanta
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
Yarım Çapraz Köşe 1T Üstü Açık UN Sertifikalı Fibc Dökme Torbalar
| Malzeme: | polipropilen |
|---|---|
| tasarlamak: | Üstü açık |
| Kapasite: | 1000kg (1 ton) |
3000LBS Bir Ton Büyük Çanta Jumbo Çanta Ağır Görevli Endüstriyel Uygulamalar için
| Toz geçirmez: | - Evet. |
|---|---|
| Malzeme: | polipropilen |
| Boyut: | 90x90x100cm |
One Ton Big Bag Sack The Dependable Packaging Solution for Heavy-Duty Needs
| En İyi Seçenek: | Doldurma musluğu |
|---|---|
| Malzeme: | polipropilen |
| Toz geçirmez: | - Evet. |
1000kg Load Capacity Big Bag UN with CROHMIQ Fabric for Heavy-Duty
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Bottom Option: | Discharge spout |
| Top Option: | Filling spout |
1000KGS 1 Tonluk Çanta Big Bag Konteyner Kırmızı Turuncu Sarı Blur Yeşil
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
Soğuğa Dayanıklı Çift Dikişli İletken Big Bag UV Dayanımlı
| UV direnci: | Harika |
|---|---|
| Dikiş Gücü: | çift dikiş |
| Statik Çürüme: | 0,5 Saniyeden Az |
Özelleştirilmiş 1000kg Anti Statik Çantalar Aşınmaya Dirençli 0,5S'den Az Statik Çürüme
| Statik Çürüme: | 0,5 Saniyeden Az |
|---|---|
| Malzeme: | İletken Kumaş |
| UV direnci: | Harika |
Çift Zincir Dikişli ve 4 Köşe Halkalı İletken Büyük Çuval, İletken Ambalaj İçin
| Yük kapasitesi: | 1000kg |
|---|---|
| Kullanımı: | Taşımacılık/Depolama |
| Döngü Rengi: | Mavi |

