Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg un bulk bags one ton ] eşleşme 25 Ürünler.
1000kg One Ton Un Bulk Bags Versatile and Durable for Various Material Handling Needs
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Size: | 90x90x120cm |
One Ton Bulk Bag with CROHMIQ Fabric High-Efficiency UN Big Bag
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Load Capacity: | 1000kg |
Köşe Döngüler UN Toplu Çanta 2200lbs ASTM G 154-00 Beyaz 1000kgs
| Ürün adı: | 1 tonluk U panel çanta |
|---|---|
| Döngüler: | köşe döngüleri |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Tehlikeli Mallar İçin 35x35 "Kimyasal BM Big Bag / PP Toplu Çanta / FIBC
| Ürün adı: | bir ton çakıl çantası |
|---|---|
| Kapasite: | 2200 lbs'ye kadar |
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
2 tonluk polipropilen havalandırmalı solunumlu, kimyasal dayanıklılığı ve iletkenlik özellikleri olan büyük miktarda torba.
| Sealing Strength: | Well |
|---|---|
| Stitch Strength: | Double Stitch |
| Resistance to Water: | Good |
1 Ton UN FIBC U - Panel Duffle Üst Virgin PP Dokuma Büyük Fibc Dökme Çanta
| Ürün adı: | 1 tonluk U panel çanta |
|---|---|
| Döngüler: | No input file specified. |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
1000kg Capacity Un Certified Bulk Bags with Anti Static 6mil Material
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Un Certification: | UN Certified |
| Material: | Polypropylene |
UN bir Tonluk toplu çanta tehlikeli mal ambalaj, bir ton kum büyük çanta
| Kapasite: | 2200lbs |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 6: 1 |
| Sertifika: | SGS / CPTC |
UN Bir Tonluk Dökme Çanta Tehlikeli Madde Paketleme Bir Tonluk Kum Big Bag
| Kapasite: | 2200 pound |
|---|---|
| Güvenlik Oranı: | 6:1 |
| sertifika: | SGS/CPTC |
UV Direnci Çift Dikişli Antistatik Çantalar 1000kg, 0,5 Saniyeden Az Statik Bozunma ile
| Aşınmaya Karşı Direnç: | Harika |
|---|---|
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
| UV direnci: | Harika |

