Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ anti static baffle fibc bag ] eşleşme 70 Ürünler.
Tehlikeli Mallar İçin 35x35 "Kimyasal BM Big Bag / PP Toplu Çanta / FIBC
| Ürün adı: | bir ton çakıl çantası |
|---|---|
| Kapasite: | 2200 lbs'ye kadar |
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
Özelleştirilebilir Baffle Çantası Güvenli ve Ürün Taşımacılığı için Mükemmel Seçim
| Taşınma Kapasitesi: | 1000kg |
|---|---|
| Statik Direnç: | - Evet. |
| Malzeme: | polipropilen |
4 Köşe Döngüsü 5 1 Güvenlik Faktörü ve Geri Dönüştürülebilir Malzeme ile Baffle Torba
| Zipper: | Customized |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 Or 6:1 |
| Material: | Polypropylene |
Baffle Büyük Yerden Tasarruflu Çanta Bulk Liner Toplu Çanta Kullanılmış FIBC Jumbo Çanta Polipropilen
| Kullanım: | Tahıl Tarım Buğday Pirinç |
|---|---|
| Renk: | SGS/CPTC |
| Malzeme: | polipropilen |
Dahili Partitiion Evet 4 Köşe Döngüsü ve Ağır Güçlü Baffle Yapısı ile Baffle Torba
| Recyclable: | Yes |
|---|---|
| Internal Partitiion: | Yes, 4pcs At Corners |
| Material: | Polypropylene |
Dökme Yük Torbası (Big Bag) 1000kg, Üstten Dolum Ağzı ve Statik Korumalı
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Stitching: | Double Chain |
Aşınmaya Dirençli Gübre İletken UV Dayanımlı Big Bag
| Malzeme: | İletken Kumaş |
|---|---|
| Statik Çürüme: | 0,5 Saniyeden Az |
| Suya Dayanıklılık: | İyi |
Güvenli Toplu Taşıma için Duffle Üst Dolum Ağzı, Çift Zincir Dikiş ve Beyaz Renkli UN Büyük Çuval FIBC Büyük Torba
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Baffle: | Yes |
Doldurma Ağızlı UN Big Bag 1000kg Kapasiteli Toplu Taşıma İçin
| Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |
Duffle Üst Dolum Ağızlı UN Big Bag, Yük Stabilitesi için Bölme ve Güvenli Taşıma için Çapraz Köşe Halkaları
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Filling Spout: | Duffle Top |
| Baffle: | Yes |

