Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ anti static baffle fibc bag ] eşleşme 70 Ürünler.
2205 Lbs Capacity Anti Static Baffle Jumbo Bag for Heavy Duty Storage
| Lifting Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Moistureproof: | Yes |
| Color: | White |
Mavi Halkalı Beyaz Antistatik UN Big Bag 1000kg Kapasiteli
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
|---|---|
| Color: | White |
| Static Protection: | Yes |
Anti Static Baffle Bag The Perfect Packaging Solution for Your Business Needs
| toz geçirmez: | - Evet. |
|---|---|
| Boyut: | Özel |
| bölmek: | - Evet. |
UN Big Bag - Ağır Güçlü ve Toplu Malzeme Taşıma İhtiyaçları için Mükemmel Çözüm
| köşe döngüleri: | 4 |
|---|---|
| Taşınma Kapasitesi: | 1000kg |
| bölmek: | - Evet. |
Anti Static Baffle Bag for Secure and Damage-Free Seeds Transportation
| köşe döngüleri: | 4 |
|---|---|
| Neme dayanıklı: | - Evet. |
| toz geçirmez: | - Evet. |
Anti Static Baffle Bag for Safe and Secure Seed Storage
| Taşınma Kapasitesi: | 1000kg |
|---|---|
| UV Direnci: | - Evet. |
| bölmek: | - Evet. |
UN Big Bag with 1000kg Load Capacity Anti-static Coating and Cross Corner Loops for Secure Transportation
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
UV Siyah İletken Big Bag Anti Statik Kaplamaya Karşı Mükemmel Direnç
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| UV direnci: | Harika |
| Kimyasal Direnç: | Harika |
Anti-statik ambalaj nemden korunma ihtiyaçları için nihai çözüm
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Minimum Oeder Quantity: | 1*20\'fcl |
| Internal Partitiion: | Yes, 4pcs At Corners |
Çift Zincir Dikiş ve Anti-Statik Kaplama ile BM Büyük Çanta
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Loops: | Cross Corner |
| Stitching: | Double Chain |

