Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ anti static fibc container ] eşleşme 109 Ürünler.
38X38 "800KG fibc esnek orta boy konteyner torbaları
| Kapasite: | 800kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| sertifika: | NEL / SGS |
İletken Fibc NEL / SGS TİP C Çanta, Anti Statik Çantalar Yanıcı Mallar Toplu Ambalaj
| Kapasite: | 3300lbs |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| Sertifika: | NEL / SGS |
Baffle İletken Big Bag, Pp Kumaş Malzemeli Büyük Anti Statik Çantalar
| Sertifika: | NEL / SGS |
|---|---|
| Yeteneği: | anti-statik eleme |
| Malzeme: | anti-statik pp kumaş |
1 Ton İletken Big Bag Anti-Statik Pp Kumaş için Groundable, 5-1 Güvenlik Faktörü
| kapasite: | 2200 libre |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| malzeme: | antistatik pp kumaş |
Mavi Halkalı Renkli Dolum Ağızlı ve Çift Zincir Dikişli UN Büyük Boy FIBC Big Bag
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Top: | Filling Spout |
Beyaz UN Büyük Çuval FIBC, 1000kg Yük Kapasitesi, Dolum Ağzı ve Özelleştirilmiş Logo Baskısı
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Color: | White |
| Load Capacity: | 1000kg |
1 Ton Havalandırmalı Fibc Torbalar Topraksız Süper Çuval
| Ürün adı: | topraklanmamış büyük çanta |
|---|---|
| Malzeme: | antistatik PP kumaş |
| Yetenek: | antistatik |
1320LBS Alt Mühürlü İletken FIBC, Sertifikasız Toplu Çantalar
| Kapasite: | 1320 libre |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
Şeffaf PE Nakliye Konteyner Gömlekleri Form Fit Liner, 1000kgs Yükleme
| Malzeme: | LLDPE + LDPE |
|---|---|
| İnşaat: | form fit, tüp astar |
| Adı: | Form fit PE büyük torba astarı |
Daffle Fibc Jumbo Toplu Çantalar UV İşlemli BOPP Baskı
| Ürün adı: | Tip C iletken çanta |
|---|---|
| Alt boyut: | 39*39'',41*41'' |
| Renk: | beyaz |

