Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ anti static fibc container ] eşleşme 109 Ürünler.
Anti Statik NEL Fibc Konteyner Toprak Direnci Patlama Önleme
| Ürün adı: | topraklanmış iletken büyük torba |
|---|---|
| kabiliyet: | anti-statik |
| Malzeme: | anti-statik PP kumaş |
Kaplamalı 1100lbs Anti Statik Fibc İletken Big Bag
| sertifika: | NEL / SGS |
|---|---|
| kabiliyet: | anti-statik anti-eleme |
| Malzeme: | anti-statik PP kumaş |
UN Big Bag with 1000kg Load Capacity Anti-static Coating and Cross Corner Loops for Secure Transportation
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
Mavi Halkalı Beyaz Antistatik UN Big Bag 1000kg Kapasiteli
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
|---|---|
| Color: | White |
| Static Protection: | Yes |
Endüstriyel Kullanım için 4 Mil/6mil Anti-Statik Big Bag FIBC Toplu Çantalar
| nem bariyeri: | 3.000 LBS'ye kadar |
|---|---|
| Stabilizasyon: | UV |
| Renk: | Beyaz |
Logo Baskılı 4 Panel İletken Toplu Çantalar Anti Statik Toplu Çantalar
| Kapasite: | 3300 libre |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
Polipropilen Topraklanabilir İletken Big Bag Anti Statik
| Kapasite: | 800kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
1 Tonluk Anti-Statik Büyük Toplu Çantalar 500KG Kapasiteli
| BOYUT: | 6 OZ |
|---|---|
| UV koruması: | Evet |
| Malzeme: | PP |
1000kg Anti Statik Boşaltma Derecelendirilmemiş Toplu Çantalar Özelleştirilmiş Alt
| Alt Seçenek (Deşarj): | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Yükleme Ağırlığı: | 500-3000kg |
| Ürün adı: | %100 bakire pp |
Anti Static Bulk Bags for Conductive Material Storage and Transportation
| Size: | Customizable |
|---|---|
| Material: | Polypropylene |
| Color: | Blue |

